Hledáme lidem práci Manpower

Konstruktér 40.-60.000 Kč

Lokalita Nový Bydžov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Rozšiřte tým konstruktérů v Novém Bydžově. Hledáme nového kolegu, který má zkušenosti s návrhem a konstrukcí jednoúčelových strojů, zařízení i výrobních linek.

Pokud Vás láká více než "jen kreslení" a chcete vést samostetně projekty, zašlete svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář

Místo práce: Nový Bydžov

Popis pozice:

sestavení plánu projektu a dohled nad jeho plněním - termíny, komunikace s klienty, řešení změn v projektu

technický přehled nad svěřeným projektem (konstrukce, zadávání do výroby, požadavky na elektro oddělení, programování)

práce v programu Solidworks, Inventor

spolupráce s obchodním oddělením a týmem konstruktérů

řešení nestandartních situací v projektu

Profil kandidáta:

praxe na obdobné pozici

proaktivní přístup

ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

nástupní mzda 40 000 - 60 000 Kč - odvíjející se od vašich zkušeností

5 týdnů dovolené

flexibilní pracovní doba

služební telefon + tarif na volání a data, Pěkné a čisté pracovní prostředí

příspěvek na stravování

možnost profesního rozvoje

  • Praha
  • Smart Solutions Agency s.r.o.
  • 50 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na ubytování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 25. ledna
  • Otrokovice
  • MOBA, spol. s r.o.
  • 15 200 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Černá Hora
  • Domov pro seniory Černá Hora,…
  • 19 770 – 24 770 Kč
  • Svitávka
  • Sebimoto s.r.o.
  • 21 000 – 24 000 Kč
  • Letovice
  • Tomburn CZ s.r.o.
  • 25 000 – 29 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jičín, Hradec Králové, Poděbrady, Mladá Boleslav, Uhlířské Janovice

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Bydžov data doba elektro flexibilní hledám HR IT kandidát komunikace Luže místo Most možnost mzda náplň práce NDA nové Nový Bydžov obchodní plán plnění pozice požadavky práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí praxe prostředí příspěvek rozvoj řízení služební spolupráce stravování tarif telefon zkušenosti životopis dar dovolené náplň obchod oddělení PR profesní profi program projekt přístup řešení stav stroj technický termín tým výrobní výroby zkušenost