Specialista zákaznické péče BMW - náborový příspěvěk 10000Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma Teleperformance CZ, a.s.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Informační systémy a technologie, Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 18.000 – 23.000 Kč

Co od Vás očekáváme:

Hledáme fanoušky luxusních vozů značky BMW!

Právě teď máte jedinečnou možnost stát se členem týmu profesionálů!

Co budete dělat?

  • Komunikovat s klienty, kteří aktivně projevili zájem o zkušební jízdu v nových řadách vozů BMW.
  • Domlouvat termíny zkušebních jízd a případné kontakty předávat na dealera BMW
  • Pracovat s interními systémy a řešit základní administrativu

K tomu všemu Vám pomohou naši interní trenéři a supervizoři, kteří Vás zaškolí, vše Vám na místě ukážou a provedou Vás novým pracovištěm :)

Koho vlastně hledáme?
Kolegu/kolegyni, který/á:

  • Je fandou BMW
  • Ovládá práci s počítačem
  • Rád komunikuje s lidmi, je upovídaný a dobrou náladou nikdy nešetří
  • Vlastní řidičský průkaz a nebojí se řídit – projedete se tím nejlepším co značka nabízí.
  • Rád si procvičí znalost anglického jazyka – ideální úroveň B1
  • Je dychtivý po nových znalostech o vozidlech

Co za to nabízíme?

Práci na hlavní pracovní poměr a to jen od pondělí do pátku (žádné víkendy)
Mzda 18 000 – 23 000 Kč
Náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč při nástupu 3. 2. 2020
Příjemné pracovní prostředí v centru Pardubic
Stravenky v hodnotě 90 Kč
25 dnů dovolené
Firemní snídaně
Zvýhodněné volání pro Vás i Vaše rodinné příslušníky
MultiSport karta na sport i zábavu
Mnoho firemních akcí a soutěží
Odborné zaškolení a možnost kariérního rozvoje
Skvělý pracovní kolektiv a podporu

  • Pardubice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 41 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Pardubice
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 25. března

HOBRA - Školník s.r.o., iFORO Group, s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Matěj Gregor, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Eco Face s.r.o., Go Digital! s.r.o., ELGAS, s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Clever Service s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., NAPA TRUCKS spol. s r. o., ManpowerGroup s.r.o., Česká pošta, s.p., Miroslav Svoboda, Grafton Recruitment s.r.o., NEJLEVNĚJŠÍ POLEPY s.r.o., Probační a mediační služba, Kaufland Česká republika v.o.s., Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s., Manuvia Czech s.r.o., ForCamping s.r.o., Expedo s.r.o., Tlapnet s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., PERFO LINEA a.s., NOVIKOVA CZ s.r.o., Dopravní podnik města Pardubic a.s., Foxconn European Manufacturing Services s.r.o., Východočeské muzeum v Pardubicích, AUTO DRYML a.s., RADOM, s.r.o., Josef Novotný, MARPRO s.r.o., TRIPA s.r.o., FANDA, společnost s ručením omezeným (zkr. spol. s r.o. nebo s.r.o.), GABMI s.r.o., PETRA Havarijní s.r.o., Ngoc Tuan Pham, Principio s.r.o., MADEK s.r.o., PNEUMATIKY DRBOUT s.r.o., HYPOXIA Group s.r.o., HK ENGINEERING s.r.o., XU RI s.r.o., SOFIKO s.r.o., R-PASS s.r.o., BOHÁČ Milan s.r.o., AUTIO s.r.o., ASAP IT CREW s.r.o., Pneutip s.r.o., KOVOMASTER s.r.o., VIKTORSTAV s.r.o., VsTgrup s.r.o., LARSGROUP s.r.o., Minh Nguyen, s.r.o., Berzan Leon s.r.o., Družstvo MOLDGROUP, ISTVAN STAV s.r.o., FUTSAL PUBLIC a.s., Surathany s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Systémový inženýr / inženýrka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, HR specialista / specialistka, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Realitní makléř / makléřka, Sociální pracovník / pracovnice, Oblastní manažer / manažerka, Vodárenský specialista / specialistka, Vodárenský technik / technička, Montážník / Montážnice, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Specialista / specialistka státní správy, Úředník / Úřednice, Grafik / Grafička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Pracovník / pracovnice v sociálních službách, Montér / Montérka

Celá ČR, Pardubice, Tuněchody, Bylany, Chrudim, Mikulovice, okres Pardubice

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Bor CV hlavní hledám interní IT možnost mzda nábor náplň práce pec péče práce pracoviště pracovní pracovní poměr pracovní prostředí prostředí příspěvek rozvoj SOU specialist specialista sport stravenky školení víkend značka znalost anglické člen daně daný dobro dovolené firemní jazyk kariérní karta kolektiv kontakt kov list náborový náplň odbor odborné počítač poměr PR příjemné příjemné pracovní prostředí případ příslušník řidič systém systémy termín tým zájem zkušební značky