Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pracovník/ce BOZP - pružná prac. doba, 13. a 14. plat

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pelhřimov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Lidské zdroje a personální management, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 35.000 – 50.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Baví Vás práce s lidmi, zajímá Vás oblast bezpečnosti na pracovišti a láká Vás pružná pracovní doba? Chcete dostávat příspěvek na dopravu, 13. a 14. plat a další zajímavé bonusy? Staňte se pracovníkem/cí BOZP a PO ve stabilní mezinárodní společnosti. Práce je vhodná i pro absolventy bez praxe, stačí odborná způsobilost v oblasti BOZP. Místo výkonu práce: Jihlava Náplň práce: - zajišťování požadavků a kontrol BOZP, PO - školení zaměstnanců v dané oblasti - vyhodnocování rizik BOZP a PO a návrhy jejich eliminace Nabízíme: - pružnou pracovní dobu ( pevně jen 8:30 - 13:30, 40 h/týden) - motivující mzdu dle praxe a domluvy - příspěvek na dopravu dle vzdálenosti bydliště (Jihlava 200 Kč/měsíc) - 13. a 14. plat - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování a stravenkovou kartu od zaměstnavatele - příspěvek na penzijní/životní pojištění 1000 Kč - bonus za docházku 1000 Kč - odborné a jazykové vzdělávání přímo ve společnosti - příspěvek na kulturu/sport/volný čas - mobil, notebook - firemní akce - perspektivní a stabilní zaměstnání Požadujeme: - SŠ vzdělání - doklad o odborné způsobilosti v oblasti BOZP a PO - znalost anglického jazyka

  • Jihlava
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
Zveřejněno: 25. března
  • České Budějovice
  • Manpower
Zveřejněno: 14. února

HOBRA - Školník s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., CONTEG, spol. s r.o., Coweo Technologies s.r.o., TOME JOBS s.r.o., LAKUM - GALMA a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Vysočinské nemocnice s.r.o., Česká pošta, s.p., SIMIX GROUP s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Česká spořitelna, a.s., AC Jobs, s.r.o., TESCOMA s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., Katastrální úřad pro Vysočinu, Okresní soud v Pelhřimově, Vyšší odborná škola a Střední škola hotelová SČMSD Pelhřimov, s.r.o., Město Humpolec, SPACE COM spol. s r.o., H-EKO spol. s r.o., Espiroflex Czech, s.r.o., AG servis - zemědělská technika s.r.o., Strojírny Podzimek, s.r.o., F A D O M s.r.o., AGRONOVA Loket a.s., VYZNAč, s.r.o., Bytservis, spol. s r. o., Krajské ředitelství policie kraje Vysočina, Vlastimil Dvořák, BV CAPITAL GROUP s.r.o., KONEX OCEL s.r.o., EXIT 112 s.r.o., NV Trading s.r.o., K + K mezinárodní doprava s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Specialista / specialistka logistiky, Technik / technička dopravy, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, HR manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Pracovník / pracovnice ve službách, Oblastní manažer / manažerka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Konstruktér / Konstruktérka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Technik / technička výroby, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Úředník / Úřednice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality

Celá ČR, Pelhřimov, Humpolec, Jihlava, Pacov, Třešť, Dolní Město, Loket, okres Benešov, Ledeč nad Sázavou

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

absolvent AJ akce bezpečnost bonus bonusy Bor BOZP den doba Jihlava měsíc mezinárodní místo mobil náplň práce OZP plat pojištění práce pracovní pracovní doba pracovník praxe pružná pracovní doba příspěvek společnost společnosti sport stabilní stravování školení týden vhodná výkon vzdělání vzdělávání zaměstnanců zaměstnání zaměstnavatel znalost životní pojištění anglické dané dovolené firemní jazyk kov místo výkonu práce na pracovišti náplň národní oblast oblasti odbor odborná odborné penzijní PR pružná způsobilost životní