Řidič - kurýr

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Ruzyně, Praha
Firma Otomar Ryvol
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 25.000 – 33.000 Kč
Kontakt Otomar Ryvol, zobrazit tel. číslo

Hledáme kolegy na pozici řidič – kurýr na rozvoz zásilek po Středočeském kraji a okrajových částí Prahy. Pracovní doba pondělí až pátek od 8.15 hod .Nástupní plat 25000,– Kč po zkušební době 30000 – 33000,– Kč + Roční prémie. Nástup možný hned. Smlouva na dobu neurčitou. Náborový příspěvek – bližší info po telefonu

Pracovní náplň:

  • zajišťování doručování a vyzvedávání zásilek příjemcům ve Středočeském kraji a okrajových částech Prahy novými dodávkovými vozy.
  • samostatné řešení situací na trase s cílem doručení a vyzvednutí všech zásilek na trase
  • komunikace s příjemci, kolegy kurýry a s dispečery
  • práce se skenerem

požadujeme:

  • min. vyučení
  • ŘP skupiny B min. 2 roky ( aktivní řidič )
  • max. 3 trestné body v kartě řidiče
  • čistý rejstřík trestů
  • výborné orientační schopnosti
  • silné komunikační dovednosti
Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist