Staňte se specialistou na prodej nábytku v Praze

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Praha
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 20.000 – 30.000 Kč
Kontakt Lenka Míčková, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

  • Jste komunikativní, máte příjemné vystupování a cítíte se dobře při kontaktu s lidmi?
  • Hledáme nového samostatného člena do prodejního týmu v sekci nábytek. Pokud nemáte praxi, nevadí, rádi Vás zaškolíme.

Co bude náplní Vaší práce?

  • Prodej nábytku na ploše obchodního domu
  • Odborné poradenství k prodávaným produktům
  • Nabídka a prodej doplňkových služeb (např.: dopravy, montáže, či splátkového prodeje)

Místo výkonu práce: Praha – Čestlice (bezproblémová doprava z metra Opatov) nebo Praha – Nové Butovice

Nabízíme:

  • Dobré mzdové ohodnocení + bonusy
  • Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
  • Nástupní školení prodejních dovedností
  • Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
  • Praxi v rostoucí nadnárodní společnosti
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Možnost volby směn

Požadujeme:

  • Pozitivní vztah k obchodu a prodeji
  • Orientaci na výsledky
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době a během víkendů

Máte zájem o tuto nabídku?