Barista do restaurační kavárny v Praze, možnost i brigády

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Praha
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 153 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Brigáda nebo na stálo? Máme oboje!

Hledáme energické a časově pružné lidi do restaurační kavárny v Praze
Pokud chcete pozvat přátele či rodinu – Neváhejte!

NÁPLŇ PRÁCE

  • Příprava kávy a kávových nápojů
  • Prodej dezertů
  • Práce s pokladnou při obsluze zákazníků
  • Úklid pracoviště

POŽADUJEME

  • Příjemný a milý přístup k zákazníkům
  • spolehlivost
  • pracovitost
  • Flexibilitu
  • potravinářský průkaz
  • výpis z TR

NABÍZÍME

  • Možnost kariérního růstu
  • Skvělé platové ohodnocení
  • Pravidelné směny
  • Dobré proškolení našeho sortimentu
  • Pracovišti se nachází v blízkosti MHD
  • Mladé a přátelské prostředí

Informace pro STUDENTY – Práce je možná i při studiu dlouhodobě, nejen v létě!
Pro více informací pište na praha@abzakovo.eu nebo volejte na zobrazit tel. číslo