Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Montáž elektro součástek, vhodné i pro páry+ubytování zdarma

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme

  • manuální zručnost, spolehlivost
  • odpovědný přístup k práci, samostatnost

Nabídka

  • UBYTOVÁNÍ ZDARMA
  • zajištěná doprava z práce a do práce taktéž ZDARMA
  • příspěvky na stravu
  • velká podniková jídelna
  • BONUSY A PRÉMIE za vykonanou práci
  • kariérní postup
  • navýšení mzdy
  • možnost přesčasů
  • zálohy dle potřeby

Pracovní náplň

  • Montování součástek pro automobilový průmysl
  • kontrola kvality
  • manipulace se součástkami
  • velmi jednoduchá manuální práce pro všechny

Poznámka
V případě zájmu nám zašlete životopis nebo nám volejte na zobrazit tel. číslo

  • Lázně Bohdaneč
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Proseč, Chrudim
  • Jitka Teplá
  • 20 880 – 22 880 Kč
Zveřejněno: 30. června

Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Job s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Libor Toman, M-byt s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., RONAL CR s.r.o., Šmídl s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., PROROZVOZ s.r.o., Explosia a.s., AC Jobs, s.r.o., ForCamping s.r.o., NOVY s.r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o., Expedo s.r.o., VIVANTIS a.s., PERFO LINEA a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., EXVER FOOD, s.r.o., Foxconn European Manufacturing Services s.r.o., SVĚT OKEN s.r.o., Dopravní podnik města Pardubic a.s., OFTEX dopravní zdravotní služba, s.r.o., Faurecia Interiors Pardubice s.r.o., SEVSTAR s.r.o., MIROS Pardubice a.s., PDT doprava s.r.o., Petr Zöld, AUTODOPRAVA MATYS s.r.o., Petr Večeřa, CPG - Czech Property Group, s.r.o., Seliton s.r.o., T & T - trade investments s.r.o., AJKA Medlešice s.r.o., SEZAM Chrudim s.r.o., ARRIVA autobusy a.s., VIKTORSTAV s.r.o., SOF AUTO s.r.o., Josef Zitko

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Vedoucí obchodu, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Čalouník / Čalounice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Výškový specialista / specialistka, Automechanik / Automechanička, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Izolatér / Izolatérka, Montér / Montérka

Pardubice, Celá ČR, Stéblová, Tuněchody, Lázně Bohdaneč, Chrudim, Staré Ždánice, Srch, Rybitví, Dašice

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

AJ auto automobil bonus bonusy elektro IT kvality mobil Most možnost mzdy nabídka náplň práce podnik postup práce pracovní přesčas samostatnost SOU STK ubytování vhodné zdarma Zruč životopis automobilový průmysl dar doprava kariérní kontrola kov náplň odpovědný oprava PR pracovní náplň průmysl případ příspěvky přístup součást výše