Volné místo ve firmě CS-BETON Prefa s.r.o.

Operátor výroby - obsluha výrobní linky (nástup až 33.000)

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Velké Žernoseky
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 30.000 – 42.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme nové kolegy pro posílení týmu strojníků, kteří provozují automatizované výrobní linky v našemu závodu ve Velkých Žernosekách.

Náplň práce:

  • obsluha vibrolisu na výrobu betonové dlažby, který se
  • vibrolis se ovládá prostřednictvím řídícího systému z klimatizovaného velína
  • výrobní linka je provozována v nepřetržitém režimu od pondělí do pátku
  • druhé pracoviště je linkou následných úprav
  • linka je provozována v dvousměnném režimu (ranní a odpolední směna)

Co od Vás očekáváme?

  • Především chuť pracovat, chuť si vydělat, zodpovědnost a dochvilnost

Zaměstnanci absolvují po nástupu několikaměsíční výcvik, pozice tedy není vhodná pro uchazeče, kteří hledají brigádu. Po zapracování možnost nadstandardního výdělku.