Kontrolor kvality - bez nočních, čisté prostředí!

Lokalita Frenštát pod Radhoštěm
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do klidného a čistého pracovního prostředí výrobní společnosti ve Frenštátu pod Radhoštěm hledáme šikovného kandidáta na pozici kontrolor kvality!

Popis pozice:

  • Poskytování podpory při externích i interních auditech
  • Zajištění vstupní kontroly materiálů
  • Provádění namátkové mezioperační a výstupní kontroly výrobků
  • Provádění namátkové kontroly dodržování zásad organizace a pořádku na pracovištích
  • Zadržení (zablokování) neshodných materiálů a výrobků
  • Provádění mezioperační a výstupní kontroly nových dílů
  • 100% kontrola určených výrobků
  • Spolupráce s referentem QS při řešení reklamací, kontrola dodržování nápravných opatření
  • Provádění vstupního školení nových pracovníků na systém kvality
  • Odpis neshodných výrobků
  • Evidence a kontrola vzorových kusů

Profil kandidáta:

  • Znalost práce s PC-MS Office
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Ochota učit se novým věcem
  • Zodpovědnost, svědomitost, schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Znalost normy ISO 9001:2015 popř. IATF výhodou
  • Zkušenost na obdobné pozici v automotive výhodou

Nabízíme:

  • Práci na dvousměnný provoz (ranní/odpolední)
  • Práci ve stabilní a prosperující společnosti (HPP, kmen)
  • Možnost dotovaného závodního stravování
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu
  • Docházkový bonus 700 Kč/měsíc
  • Dovolená nad rámec zákonné povinnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Benefit karta
  • Podíly na hospodářském výsledku
  • Možnost čerpání zvýhodněného mobilního tarifu pro km. zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka? Pak se těšíme na Váš životopis :-)