Práce: OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE, až 50 000 Kč

lokalita: Liberec zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Máte zkušenost s obchodem? Víte, co znamená termín třískové obrábění? Máte vzdělání technického směru? Chcete si sami organizovat svůj čas? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • péče o svěřené klienty
  • minimální akvizice
  • jednání s klienty o technických specifikacích produktů
  • příprava a návrh obchodních řešení

POŽADAVKY:

  • vzdělání technického směru
  • zkušenost s obráběním
  • zkušenost s prodejem technických produktů podmínkou
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • komunikativnost, příjemné vystupování
  • profesionální přístup
  • vysoké pracovní nasazení

BENEFITY:
Společnost dále nabízí zajímavý systém firemních výhod, možnost odborného a profesního růstu, zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti.

  • nástupní plat 30 – 50 000Kč/měs.
  • auto, mobil, notebook i pro soukromé účely
  • 25 dní dovolené
  • stravenky

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Liberec

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.