Montér / elektrikář / pomocné práce

Lokalita Hlinsko, okres Chrudim
Firma MPO montage s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pracoviště: Hlinsko v Čechách – celá ČR – zahraničí.
Pracovní náplň: montáž ocelových konstrukcí, regálů, opláštění budov,…
Kontakt: telefonicky od 8:00–16:00 hod. nebo e-mailem.

  • Hlinsko, Chrudim
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 26. března
  • Hrochův Týnec
  • NIKA Logistics a.s.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. března
  • Chrudim
  • ABI Special s.r.o.
  • 16 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 21. března
  • Mladá Boleslav
  • Halina Tarasjuková
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 16. června
  • Jilemnice
  • Miluše Kellerová
  • 30 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 23. června

KOMBI TRANS s.r.o., HOBRA - Školník s.r.o., JMB Aircraft s.r.o., EVROPA realitní kancelář, DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., DOORNITE s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Domácí hospic Vysočina, o.p.s., Go Digital! s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Česká spořitelna, a.s., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Šmídl s.r.o., TextilEco a.s., Coweo Technologies s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., EKOS, výrobní družstvo, HOFMANN WIZARD s.r.o., EUROBIT - čerpací stanice s.r.o., INTERMONT s.r.o., Extruindustrie CR s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka, s.r.o., RKO GROUP a.s., Pilifi, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Kovoobráběčství Josef Pavlas s.r.o., NOVPLASTA CZ, s.r.o., NOVY s.r.o., Vision Travel s.r.o., Hotel Jezerka s.r.o., Hilti ČR spol. s r.o., ARAMARK, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., ALBAform CZ s.r.o., ROBLON-VAMAFIL, s.r.o., Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina, Amikov job, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Exposure Group a.s., PK ham spol. s r.o., P Steel s.r.o., VIVANTIS a.s., peform Chrudim s.r.o., PERFO LINEA a.s., Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624, U2K s.r.o., ABI Special s.r.o., Expedo s.r.o., Tlapnet s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., STAREDO s.r.o., Ravensburger Karton s.r.o., CENTRUM CHYTRÝCH FASÁD s.r.o., DAKO-CZ, a.s., Markmont, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Údržbář / Údržbářka, Konstruktér / Konstruktérka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Automechanik / Automechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality

Luka nad Jihlavou, Celá ČR, Choceň, Polná, Jihlava, Přelouč, Nové Město na Moravě, Hradec Králové, Svitavy, Hlinsko, okres Chrudim, Vysočina, Trhová Kamenice, Krucemburk, Ždírec nad Doubravou, Svratka, Skuteč, Nasavrky, okres Chrudim, Bítovany, Chrast, okres Chrudim, Polnička, Fryšava pod Žákovou horou, Chotěboř, Slatiňany, Honbice, Sněžné, okres Žďár nad Sázavou, Seč, okres Chrudim, Hrochův Týnec, Žďár nad Sázavou, Chrudim, Tuněchody, Bylany, Polička, Třemošnice, Moravany, okres Pardubice

Rekvalifikační kurzy v kostce

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

ČR elektrikář e-mail Hlinsko HR náplň práce práce pracoviště pracovní telefon zahraničí kontakt náplň pomoc PR pracovní náplň