Volné místo ve firmě Skanska

Traťový Dělník, Traťová Dělnice

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Lokalita České Budějovice
Zadavatel Skanska (Skanska a.s.)
Mzda 21.000 – 28.000 Kč

O nás

Skanska a.s.

Společnost Skanska je mezinárodní skupinou zabývající se stavebnictvím a vývojem bytových a administrativních projektů. Na vybraných trzích ve Skandinávii, Evropě a USA působí více než 32 tisíc jejích zaměstnanců. Zaměřuje se na vývoj a výstavbu šetrnou k okolí i lidem, kteří je obývají. Rezidenční i výrobní a obchodní prostory zajišťuje od developmentu přes výstavbu až po facility management. Při výstavbě minimalizuje ekologickou zátěž, využívá obnovitelných zdrojů a dbá na bezpečnost práce. Skanska prosazuje principy společensky odpovědného a etického podnikání v environmentální, sociální i ekonomické rovině. Pro nás jsou to ale lidé, kteří stojí za těmito projekty, a na ty jsme opravdu hrdí. Naše vize se dá naplnit jedině s týmem vysoce kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců.

O jakou práci jde? Práce na stavbě; údržba a rekonstrukce železničního svršku, železničního spodku nebo tělesa městské kolejové dopravy.
Co splňuje ideální kandidát: vyučení v technické oboru výhodou; pracovitost, spolehlivost; zdravotní a odborná způsobilost.
Zaměstnanecké výhody: stabilní práce v mezinárodní společnosti; 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc; dle odvedeného výkonu náležitá odměna; denní příspěvek na stravné ve výši 60,50Kč za odpracovanou směnu; hrazené ubytování v blízkosti stavby; cestovní náhrady v případě práce mimo sídlo firmy; příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1.000 Kč; Flexi passy v hodnotě 1.500 Kč; Zaměstnanecký akciový program Seop; vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance; slevy na firemní produkty, Multisport karta za 350 Kč, zlevněné volání u T- mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky ve všední dny od 10:00–12:00 a 13:00–15:00 hod.

Máte zájem o tuto nabídku?

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2021 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena