Volné místo ve firmě ALUKOV a.s.

Obsluha VZV

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Slatiňany
Firma ALUKOV a.s.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

ALUKOV a.s.

Jsme tradičním, ryze českým výrobcem posuvných zastřešení teras, zastřešení bazénů, vířivých van a zastřešení pro hotely, restaurace a kavárny CORSO HORECA. Zastřešení bazénů a zastřešení teras vyrobená v ALUKOVU jsou vyvážena do čtyřiceti zemí světa. Hlavními rysy výrobků jsou vysoká kvalita, variabilita, nadčasovost a jednoduchost používání. Neustále inovuje své aktivity směrem k zákazníkům. Právě hledáme posily do našeho týmu.

O nás

Společnost ALUKOV je tradiční, ryze český výrobce posuvných zastřešení teras, zastřešení bazénů, vířivých van a zastřešení pro hotely, restaurace a kavárny CORSO HORECA. Zastřešení bazénů a zastřešení teras vyrobená v ALUKOVU jsou vyvážena do čtyřiceti zemí světa. Hlavními rysy výrobků jsou vysoká kvalita, variabilita, nadčasovost a jednoduchost používání.

Náplň práce: Obsluva VZV /skladník

Obsluha VZV- návoz a manipulace s materiálem pro výrobu hliníkových konstrukcí

Co od Vás očekáváme:

  • Hledáme nové spolupracovníky na pozici OBSUHA VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU. Jedná se o návoz a manipulaci s materiálem pro výrobu hliníkových konstrukcí.

  • Požadujeme průkaz obsluhy vysokozdvižného vozíku.
  • Pozice je vhodná spíše pro muže.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nástupní mzda 25.000,- Kč
  • měsíční, pololetní a vánoční prémie
  • jednosměnný provoz od 6:00 do 14:30 hod.
  • volné víkendy
  • benefity: stravenky, závodní stravování, 5 týdnů dovolené
  • nástup možný ihned

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát