Fajn práce ve výrobě, bez praxe, až 40.000Kč, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Kolín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč

Aktuálně nabízené pozice od stejné společnosti:

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Chcete pracovat pro silnou mezinárodní společnost, kde budete mít lákavé benefity a mzdu až 40.000 Kč? Láká Vás fajn práce na montáži kol či nárazníků? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn týmu! Praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme!

Náplň práce (výroba):

  • montáž kol nebo nárazníků, obsluha stroje

Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry u Kolína (MHD z Kolína na všechny směny).

Nabízíme:

  • zajímavou mzdu až 40.000 Kč
  • možnost svozů z Kolína
  • stravenkový paušál do mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost přesčasů
  • dopravní spojení z Kolína na všechny směny
  • férový a lidský přístup, super tým
  • různorodá práce, čisté pracovní prostředí, pohodlné firemní oblečení

Požadujeme:

  • pracovitost a manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu (ranní 6:00–14:00, odpolední 14:00–22:00, noční 22:00–6:00, po-pá)
Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE