Přípravář výroby

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 1. 3. 2022)
Lokalita Lovosice
Firma KOS WIRE EUROPE s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 31.000 Kč

Náplň práce:

Hledáme přípraváře výroby pro výrobní halu v Lovosicích. Nabízíme náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč*.

Popis pracovní pozice:

  • Příprava materiálu pro výrobu – obsluha jeřábů a VZ (školení zajistíme)
  • Pomoc s registrací produktů
  • Udržování pořádku na pracovišti
  • Nepřetržitý směnný provoz

Co od Vás očekáváme:

Očekáváme od Vás spolehlivost, vše ostatní Vás rádi neučíme.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • náborový bonus ve výši 10.000 Kč*
  • možnost kariérního růstu
  • zajímavé zaměstnání v nadnárodní společnosti, která je světovým leaderem ve svém oboru
  • přátelské a férové pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity – stravování na pracovišti zcela zdarma, dovolená nad rámec zákoníku práce, příplatky nad rámec zákoníku práce, roční a letní bonusy

* v případě změny smlouvy na dobu neurčitou.

Těšíme se na vás!

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát