Hledáme lidem práci Manpower

Kontrolor kvality - RANNÍ SMĚNA / Prostějov

Lokalita Prostějov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Popis pozice:

  • zajišťování procesu kontroly kvality ve výrobě po nový projekt
  • kontrola neshodných dílů

Profil kandidáta:

  • výhodu zkušeností v oblasti kontroly kvality, nebo strojírenské výroby
  • základy čtení výkresové dokumentace
  • znalost práce s měřidly (posuvné měřidlo atd.)
  • alespoň pasivní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • náležit fin. ohodnocení
  • příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)
  • sportovní aktivity
  • a další zaměstnanecké benefity

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování Závodní stravování

LEAN Specialista

Nutně vás hledají
  • Litovel
  • Kimberly-Clark, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Prostějov
  • Lead - HR Services s.r.o.
  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Prosenice
  • Hanácká potravinářská společnost s.r.o.
    Benefity:
  • Slatiňany
  • Sylva Novotná
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 13. srpna
  • Letňany, Praha
  • Kahounová Gabriela
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Zličín, Praha
  • Vojtěch Štěrba
  • 34 900 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Zaměstnanecké akcie
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 14. srpna

Kimberly-Clark, s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AGROP NOVA a.s., MedicProgress, a.s., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., ALFA VRTY s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., TECHNO Vyškov, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Randstad HR Solutions s.r.o., Hanácká potravinářská společnost s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., BJ-Elektroservis s.r.o., Zámečnictví Bílý, s.r.o., TONERMARKET s.r.o., TIP, spol. s r. o., Martin Langer, DT Mostárna, a.s., DV4 Ipsum s.r.o., Bratři Wilhelmové - TOPAS, spol. s r.o., BRYVECASTA s.r.o., Toray Textiles Central Europe s.r.o., GM Plast, s.r.o., M A N U S Prostějov, spol. s r.o., N-ROTE MECHANICAL s.r.o., GALA a.s., KP - KOPRO s.r.o., GAMSBART, s.r.o., Jiří Štefek, Ferrum Company s.r.o., KENTAUR Saddlery s.r.o., Marek Švécar, Mubea Stabilizer Bar Systems s.r.o., Mubea Precision Steel Tubes s.r.o., Inox processing Svoboda s.r.o., Mubea IT Spring Wire s.r.o., AGUSTA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Vrtač / Vrtařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Montážník / montážnice, Technik / technička telekomunikací, Technolog / technoložka telekomunikací, Operátor / operátorka chemické výroby, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Litovel, Olomouc, Prostějov, Ptení, Hněvotín, Tovačov, Vyškov, Tršice, Přerov, Prosenice, Hlubočky, Kroměříž

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

AJ benefit benefity dokumentace hodnocení HR inzerát inzeráty IT kandidát kontrolor kvality místa ohodnocení postup pozice práce pracovní pracovní místa Prostějov příspěvek SOU společnost společnosti sport stravenky stravování uchazeč vyšší zaměstnanec znalost anglické díl dokument jazyk kontrola kontroly oblast oblasti PR proces profi projekt případ přístup stroj volná pracovní místa výroby zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost