Hledáme lidem práci Manpower

Senior účetní do Rožnova (až 50 tisíc)

Lokalita Rožnov pod Radhoštěm
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví
Hrubá mzda 40.000 – 50.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte zkušenosti v účetnictví a hledáte perspektivní práci v moderní firmě s příjemnou vnitřní atmosférou? Rozhodli jsme se do našeho týmu vzít nového kolegu či kolegyni. Máme pro vás připravenou dobře placenou pozici a spoustu benefitů, které jen tak někdo nenabízí. Pojďte k nám.

Popis pozice:

  • Postaráte se o zpracování účetnictví a závěrek
  • Zpracujete podklady pro DPH, KH, DPPO či daní
  • Budete v kontaktu s úřady či auditory

Profil kandidáta:

  • Máte praxi z pozice hlavní / samostatné účetní (alespoň 2 roky)
  • Orientujete se v daňové a účetní problematice
  • Už jste v praxi řešil/a DPH a KH
  • Mírně komunikativní angličtina

Nabízíme:

  • Mzdu až 50 tisíc (dle zkušeností)
  • Roční bonus
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick day
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost částečného home office
  • Závodní jídelna a stravenky
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na bydlení v případě relokace do Rožnova
  • Volnočasové aktivity a firemní akce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování

  • Valašské Meziříčí
  • Delirest services s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Ostrava
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 50 000 Kč
  • Ostrava
    Benefity:

EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Delirest services s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Zuzana Ramíková Hlaváčová, Česká pošta, s.p., KOMA MODULAR s.r.o., RenoServices, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ZLINER s.r.o., Daniel Kopačka, Lidl Česká republika s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., CASH POINT a.s., JPF Czech s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Ubbe s. r. o., CRI ameba.eu, s.r.o., Smurfit Kappa Czech s.r.o., NET and GAMES a.s., ENERGOAQUA, a.s., Petr Olšar, Štůsek - DVB s.r.o., Dopax - E s.r.o., Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace, MIXA VENDING s.r.o., WOXI poklopservis s.r.o., VALATRANS a.s., Dapp - CHPM, s.r.o., Cihelna Polom, spol. s r.o., NC Line a.s., MEDOKS, s.r.o., Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek, ANAPEFIN s.r.o., ELEKTRO-LUMEN, s. r. o., CIME-plus, s.r.o., ŽH holding s.r.o., Dům dětí a mládeže Hranice, příspěvková organizace, SIVAP s.r.o., Město Fulnek, STK CENTRUM VIZOVICE, s.r.o., JAPAVO, spol. s r.o., Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace, Mirel Vratimov a.s., MAGSY, s.r.o., INNOFILM s.r.o., Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace, Artline corporation s.r.o., PSWNET Zlín s.r.o., Ing. Karel Kužela, ELYN ENERGIE a.s., Pozemní stavitelství Zlín a.s., Clear World s.r.o., ZELENKA Czech Republic s.r.o., BAUMASCHINEN s.r.o., IKIN Furniture s.r.o., CHALUPA interiéry s.r.o., Auditorská, daňová a účetní kancelář ve Zlíně a.s., ELKOPLAST CZ, s.r.o., Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace, POKART spol. s r.o., JARO - kovovýroba s.r.o., Topič s.r.o., Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek, MORYS s. r. o., SUPERMETAL, a.s., SNABYTEK COMPANY s.r.o., ČOS - Speciální servis s.r.o., SVĚT OKEN s.r.o., PEKAŘI a spol., spol. s r.o., Krajské státní zastupitelství v Ostravě, Traťová strojní společnost, a.s., Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace, Autoservis Vávra s.r.o., IBS Scherer Czech s.r.o., HOMOLA holding s.r.o., XEVOS Solutions s.r.o., Anh Quan La, IFK INVEST LTD, s.r.o., VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s., David Janoušek s.r.o., MELON inox s.r.o., Jiří Tatýrek, #especialyyou s.r.o., XORS OFFICE spol. s r.o., ALBO okna - dveře s.r.o., Centrum sociální pomoci Třinec, příspěvková organizace, F.U.D. Servis s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční auditor / auditorka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Směnárník / Směnárnice, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Krupiér / Krupiérka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Finanční ředitel / ředitelka (CFO), Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Valašské Meziříčí, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Hranice, okres Přerov, Vizovice, Klimkovice, Zlín, Ostrava, Hradec nad Moravicí, Rožnov pod Radhoštěm, Vigantice, Valašská Bystřice, Vsetín, Ústí, okres Vsetín, Liptál, Polom, okres Přerov, Suchdol nad Odrou, Všemina, Chvalčov, Fulnek, Slušovice, Bílovec, Vratimov, Fryšták, Holešov, Osek nad Bečvou, Třinec

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

akce angličtina audit auditor benefit bonus daň doba DPP flexibilní hlavní home office HR inzerát inzeráty IT kandidát místa Most možnost nové Office pojištění postup pozice pracovní pracovní doba pracovní místa příspěvek Rožnov sick day SOU společnost společnosti stará stravenky účetní uchazeč úřad volno vyšší zkušenosti daňové dovolené DPH firemní kontakt lokace penzijní penzijní pojištění PR profi případ přístup roční rok tým účetnictví volná pracovní místa závod zkušenost