Hledáme lidem práci Manpower

Skladník s VZV

Lokalita Jeneč
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti ze skladu? Umíte řídit VZV a ideálně i retrak? Pokud jste odpověděli ano, hledáme právě Vás, pošlete nám svůj životopis.

Do vznikajícího skladu nadnárodní zavedené společnosti hledáme zkušené skladníky, spolupráce na HPP nebo DPČ.

Popis pozice:

Naskladňování a vyskladňování zboží

Obsluha VZV a retraku

Uspořádání zboží

Další drobné související činnosti

Profil kandidáta:

Nutná zkušenost práce ve skladu

Zkušenost s VZV a ideálně retrakem

Ochota učit se novým věcem a převzít odpovědnost

Spolehlivost

Nabízíme:

Spolupráci na HPP nebo DPČ

Jednosměnný provoz PO-PÁ 6:30-15

Mzda 170,- Kč / hod

Možnost kariérního růstu

Lokalita: Jeneč u Prahy (cca 25 minut autobusem od Zličína)

  • Rudná, Praha-západ
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
  • Brno-venkov
  • Nela Štěříková
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 19. června
  • Liberec
  • Pražáková Anna
Zveřejněno: 8. září
  • Nymburk
  • Věra Preislerová
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Ústí nad Labem
  • Buchlová Zuzana
Zveřejněno: 27. března
  • Praha
  • Adéla Turková
  • 24 000 Kč
Zveřejněno: 1. května
  • Štěrboholy, Praha
  • Karel Lebeda
  • 25 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 5. ledna
  • Plzeň
  • Iveta Suchánková
  • 24 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Dubí
  • Skladník s VZV
  • 17 871 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Hostivice
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 22. srpna
  • Plzeň
  • Davídková Lenka
  • 21 000 – 23 000 Kč
  • Nymburk
  • Radka Švejdová
  • 19 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 21. května

DoDo Czech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., ABS Bonifer Czech s.r.o., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., AZ FLEX, a.s., TOPTRADE, spol. s r. o., MESSENGER a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., Šmídl s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., LeasingTeam s.r.o., cargo-partner ČR s.r.o., JAPE TRANSPORT, s.r.o., LK Trans s.r.o., Česká pošta, s.p., Zavolejsikurýra.cz a.s., Derpal Logistic s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., VansDeliver s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., C.S.CARGO a.s., Special Security Service s.r.o., Pánek DOSP s.r.o., OK GARDEN s.r.o., Skanska a.s., LKQ CZ s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., KOSMAS s.r.o., open recruitment s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ČSAD MHD Kladno a.s., PROROZVOZ s.r.o., EUROPA Union Service a.s., BONSAN s.r.o., ProJobEU s.r.o., Ski a BikeCentrum Radotín s.r.o., HakimiStyle s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Curso s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Human-Res s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., Věra Pietrasová, Grafton Recruitment s.r.o., delivrium s.r.o., Hájek a Boušová, spol. s r.o., Etimos Human s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., TextilEco a.s., Toprelax s.r.o., Správa železnic, státní organizace, Novitim s.r.o., DISPONERO s.r.o., Pražské Benátky s.r.o., Správa služeb hlavního města Prahy

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Pracovník / pracovnice letového provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Řídící letového provozu, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Zasílatel / Zasílatelka, Závozník / Závoznice, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Náborář / Náborářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Opravář / Opravářka, Servisní technik / technička, Zahradník / Zahradnice, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Kamýk, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Stodůlky, Praha 5 - Hlubočepy, Kralupy nad Vltavou, Celá ČR, Jeneč, Dobrovíz, Chýně, Hostivice, Pavlov, okres Kladno, Ptice, Rudná, okres Praha-západ, Unhošť, Tuchoměřice, Nučice, okres Praha-západ, Číčovice, Horoměřice, Kladno, Kosoř

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

AJ auto činnost den DPČ hledám IT Jeneč kandidát možnost mzda náplň práce odpovědnost pozice práce růst sklad SOU společnost společnosti spolupráce zkušenosti životopis činnosti kariérní lokalita možnost kariérního růstu náplň národní obsluha PR profi zkušenost