Skladník/ce - mzda až 37.000 Kč

Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do mezinárodní společnosti hledáme skladníky přímo do kmenového stavu zaměstavatele. Nejedná se o ganturní zaměstnance.

U nás přivítáme zaměstnance i bez předchozích skušeností, poskytujeme prostor, kde se všechno naučíte.

Pro vás, kteří zkušenosti máte máme vyšší nabídku mzdy!

Popis pozice:

Budete vyskladňovat zboží na jednotlivé pobočky dle systémové předlohy.

Pokud ráda ve skladu jezdíte na vozíkách, občas se i projedete, při transportu palet a surovin na sběrná místa ve skadu.

Po zácviku a získání oprávnění budete obsluhovat manipulační techniku s vlastním pohonem.

Profil kandidáta:

Jste ochotný pracovat ve směnném provozu a noční směny vám nevadí.

Jste fyzicky zdatný.

Zkušenosti a průkaz na VZV je pouze výhodou, díky které vás umístíme na vyšší pozici.

Máte čistý trestní rejstřík.

Nabízíme:

Smlouva na dobu neurčitou u nejlépe hodnoceného zaměstnavatele.

Dostanete nástupní mzdu 25 500 Kč ( u řidiče VZV vyšší), se zaručenou variabilní složkou - možnost výdělku až 37 000 Kč.

Za poctivou práci dostaneš až 5 týdnů dovolené.

Stravenky v hodnotě 80 Kč a důkladné zaškolení.

Kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity) a možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény.

Ozvěte se nám prostřednictvím odpovědního tlačítka níže a domluvíme nejbližší termín pohovoru.

Nebo Váš životopis zašlete na email: e-mail přes odpovědní formulář

V případě dotazu nás můžete kontaktovat i telefonicky na tel.: zobrazit tel. číslo.

Těšíme se na Vás!