Hledáme lidem práci Manpower

Montážník, Pěkné Bydlení Zdarma, Mzda 30.000-38.000 Kč/M, Stravenky

Lokalita Dobříš
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro jednu z nejznámějších světových značek na poli zemních strojů hledáme MONTÁŽNÍ DĚLNÍKY/-CE, který budou montovat konstrukce do kompaktních bagrů a nakladačů.

Pro všechny naše zaměstnance máme zcela ZDARMA zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně (pokoje většinou dvoulůžkové), součástí je i koupelna a WC.

Na všechny směny Vás dopraví firemní svozový autobus také zcela ZDARMA.

Směnný provoz: 3 směny

Lokalita: Dobříš

Před nástupem každý vážný zájemce prochází zkouškou manuální zručnosti, prohlídkou závodu a důkladným zaškolením.

NÁSTUP IDEÁLNĚ IHNED !!

Profil kandidáta:

- manuální zručnost

Nabízíme:

Průměrná měsíční mzda 30.000 – 38.000 Kč/měs

– příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod
– příplatek za noční směnu 20% z průměru
– příspěvek na penzijní připojištění
– vzdělávací kurzy
– motivační bonusy
– 25 dní dovolené na kalendářní rok
– zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně
– dotované závodní stravování nebo stravenky
– svozy do zaměstnání ZDARMA
– pitný režim v celém areálu
– moderní, čisté a bezpečné prostředí

  • Rudná, Praha-západ
  • Markmont, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 27. března
  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Praha
  • Kašpárková Michaela
Zveřejněno: 31. července
  • Karlovy Vary
  • Manpower
Zveřejněno: 24. července

VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., MANDÍK, a.s., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., C.I.C. Jan Hřebec s.r.o., Pavlis s.r.o., SH Job Partners s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Geomine a.s., SKYCLEAN s.r.o., SENCO Příbram spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Omega Hořovice spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Swisspearl Česká republika a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o., JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o., Česká pošta, s.p., Policejní prezidium České republiky, Markmont, s.r.o., Skanska a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Manuvia Plzeň, AC Jobs, s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Strojmetal Aluminium Forging a.s., NEREZ ŠKORPA s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., Petr Malík, Lagardere Travel Retail, a.s., TOP HOTELS GROUP a.s., MCE - elektroinstalace s.r.o., Kongresové centrum Praha, a.s., Zrno zrnko s.r.o., JLV, a.s., KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., Verold Benešov, spol. s r.o., CEBYT, a.s., VLNIKA s.r.o., Vladimír Švejnoha, Coweo Technologies s.r.o., Prusa Research a.s., Novitim s.r.o., Rilancio s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., CigDus s.r.o., Daniel Menšík, Stavební společnost Šlehofer, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Mistr / Mistrová, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Soustružník / Soustružnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 5 - Zbraslav, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Ruzyně, Praha 4 - Chodov, Praha 4 - Nusle, Praha 4 - Michle, Praha 1 - Nové Město, Praha 2 - Vinohrady, Praha 1 - Staré Město, Rudná, okres Praha-západ, Ptice, Mýto, Chýně, Červený Újezd, okres Praha-západ, Kamenice, okres Praha-východ, Vestec, okres Praha-západ, Unhošť, Hostivice, Bystřice, okres Benešov, Modletice, Dobrovíz, Benešov, Mirošov, okres Rokycany

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

AJ auto bonus bonusy Dobříš hledám IT kandidát kurz kurzy měsíční mzda mzda náplň práce penzijní připojištění pitný režim plat pojištění pozice práce prostředí průměrná příplatek připojištění příspěvek režim směny SOU stravenky stravování školení ubytování vzdělávací kurzy zaměstnání zdarma Zruč areál bezpečné dar dovolené firemní kov lokalita měsíční motivační náplň penzijní pitný PR profi rok součást stroj vzdělávací kurz zájem závod