SENIOR CONTROLLER (55-70.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy, seniory
Lokalita Brno
Firma AC Jobs, s.r.o.
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Hrubá mzda 55.000 – 70.000 Kč

O nás

Máte zkušenosti s controllingem, ideálně z výrobní firmy? Komunikace v angličtině není problém? Pak hledáme právě vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici FINANČNÍ KONTROLER SENIOR Brno.

Náplň práce:

  • finanční analýza nových projektů
  • kontrola ekonomického vývoje projektů
  • plánování a kontrola investic
  • controlling v oblasti lidských zdrojů
  • controlling v oblasti materiálů a zásob

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti z controllingu min. 5 let, z výrobní společnosti výhodou
  • AJ na úrovni B2
  • znalost MS EXCEL, SW ORACLE nebo SAP výhodou
  • analytické myšlení

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 5 týdnů dovolené
  • reálná možnost kariérního růstu (na pozici Team Leader)
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • flexibilní pracovní doba
  • balíček firemních benefitů
  • velmi přátelský pracovní kolektiv
  • místo výkonu práce: Brno

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát