CNC seřizovač (m/ž) | 50 000 Kč + bonusy a prémie

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Milovice, okres Nymburk
Firma ProJobEU s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 40.000 – 50.000 Kč
Kontakt Mgr. Adam Krumpl, zobrazit tel. číslo

O nás

Zvládáš obsluhovat CNC kovoobráběcího centra, číst technickou dokumentaci a chceš mít stabilní zaměstnání? Do našeho týmu hledáme posilu na pozici CNC seřizovač (m/ž) v Milovicích.

Chceš být součástí našeho týmu v rodinné firmě? Pak neváhej a ozvi se nám!

Náplň práce:

  • Obsluhovat CNC kovoobráběcího centra
  • Vyrábět součástky dle výkresové dokumentace
  • Kontrolovat obrobku konvenčními měřidly
  • Sledovat a evidovat opotřebení nástrojů
  • Optimalizovat výrobu korekcemi programů CNC

Co od Vás očekáváme:

  • – strojírenské zaměření
  • Znalost čtení technické dokumentace a práce s měřidly
  • Praxe na CNC MAZAK velkou výhodou
  • Praxe s kovoobráběním
  • Zodpovědnost, týmovost a zručnost
  • Ochota pracovat na 2 směny

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Pravidelné mzdové ohodnocení 50 000 Kč – dle zkušeností
  • Bonusy a prémie
  • MultiSport karta – sportuj a relaxuj každý den zdarma
  • Stravenková karta
  • Možnost kariérního růstu
  • Stabilní zázemí s pozitivně naladěnými kolegy
  • Rodinné mobilní tarify
  • Podpora ve vzdělávání a certifikacích

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát