Asistent/ka - admin. podpora marketingu a obchodu

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Brno
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 26.000 – 35.000 Kč
Kontakt Tereza Urbanová, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:
Hledáme šikovné asistenty/asistentky na různá oddělení (obchod, marketing…), kteří budou vypomáhat s administrativou jednotlivých oddělení. Pokud hledáte stabilní zaměstnání, jste komunikativní a práce na PC Vám není cizí, pak jste to právě vy, koho hledáme! Práce je vhodná pro muže i pro ženy.

  • administrativní podpora oddělení
  • komunikace s klienty, obchodníky a partnery

Místo výkonu práce: Brno, dobrá dostupnost MHD

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení dle praxe a znalostí
  • prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů
  • možnost pracovního i osobního růstu
  • bonusy
  • týden dovolené navíc
  • firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí
  • školení a vzdělávání napříč nejrůznějšími obory
  • stravenky
  • teambuildingy
  • karta Multisport
  • neomezená konzumace kávy a čaje na pracovišti
  • možnost flexibilní pracovní doby

Požadujeme:

  • spolehlivost, pečlivost, organizovanost a smysl pro detail
  • znalost práce na PC (Word, Excel, Google prostředí)
  • komunikační dovednosti

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát