Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SUPERVIZOR ÚDRŽBY (55-70.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hodonín
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Management, Strojírenství a automobilový průmysl, Údržbář / Údržbářka, Vedoucí týmu / Team leader, Vedoucí servisu
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 55.000 – 70.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte zkušenosti s vedením lidí a máte znalost hydrauliky, pneumatiky? Ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni?
Tak neváhejte a reagujte na pozici!

Mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici:

Náplň práce:

* Vedení, hodnocení a motivace členů týmu údržby
* Příprava a zpracování rozpočtu
* Práce na zahraničních projektech
* Plánování, koordinace a evidence oprav
* Spolupráce napříč celou společností
* Práce na neustálem zlepšování, inovacích a zavádění nových postupů

Co od Vás očekáváme:

* SŠ technického směru
* Zkušenosti s vedením týmu lidí
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Znalosti pneumatiky a hydrauliky
* Dobré znalosti Excelu a CAD výhodou
* Řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

* Stabilní práce v mezinárodním prostředí
* Flexibilní pracovní doba
* 25 dní dovolené
* Sick days
* Notebook, mobilní telefon
* Příspěvek na sport a vzdělání

* Místo výkonu práce: 5 km od Hodonína
* Nástup možný ihned

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Hodonín
  • Pokorny industries s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 11. dubna
  • Dubňany
  • RIGUM, s.r.o.
  • 37 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 10. dubna
  • Strážnice
  • Zdravé stravování s.r.o.
  • 22 600 – 26 600 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Břeclav
  • Walstead Moraviapress s.r.o.
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 12. dubna
  • Morkůvky
  • Diakonie ČCE - středisko BETLÉM
  • 30 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na volný čas
  • Ratíškovice
  • T Machinery a.s.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Břeclav
  • Helian Group s.r.o.
  • 50 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • Tuchoměřice
  • Special Security Service s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
Zveřejněno: 12. prosince
  • Mladá Boleslav
  • LeonTax s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Pokorny industries s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, MND Drilling & Services a.s., Karel Kaňák, s.r.o., RIGUM, s.r.o., Zdravé stravování s.r.o., METALLBAU CZ, s.r.o., LISI AUTOMOTIVE FORM a.s., Amikov job, s.r.o., Human-Res s.r.o., METALL Kyjov, spol. s r.o., Project Controls, s.r.o., ALBA - METAL, spol. s r.o., TextilEco a.s., Walstead Moraviapress s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., INCOT PLASTIC s.r.o., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., Diakonie ČCE - středisko BETLÉM, ROSSO STEEL, a.s., NonToxCity s.r.o., T Machinery a.s., MACEK a SYN, s.r.o., František Darmovzal, Burg Ocet s.r.o., AGROS servis s.r.o., Helian Group s.r.o., VÍNO BLATEL, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dělník / Dělnice, Popelář / Popelářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Konstruktér / Konstruktérka, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Strojník / Strojnice, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Polygrafický technik / technička, Obsluha strojů, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Hodonín, Celá ČR, Lužice, okres Hodonín, Rohatec, Dubňany, Strážnice, Vlkoš, okres Hodonín, Čejč, Bzenec, Kyjov, okres Hodonín, Ladná, Břeclav, Podivín, Brumovice, okres Břeclav, Veselí nad Moravou, Morkůvky, Velké Pavlovice, Zaječí, Ratíškovice, Tvrdonice, Blatnice pod Svatým Antonínkem

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

den dění doba EU evidence flexibilní hodnocení Hodonín HR mezinárodní místo mobil motivace náplň práce nová OZP plán plánování postup práce pracovní pracovní doba prostředí příspěvek sick day společnost spolupráce sport stabilní telefon vedení výkon vzdělání zkušenosti znalost znalosti anglický anglický jazyk CAD člen dovolené jazyk koordinace místo výkonu práce mobilní náplň národní PR projekt příprava technické tým zahraniční zkušenost