Back Office bez AJ - Praha 5

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho předního klienta na českém trhu a nejvýznamnějšího v oblasti financování automobilů, hledáme administrativního pracovníka jako podporu prodejního týmu.

Nástup: Ihned

Místo výkonu práce: Praha 5- Nové Butovice

Typ smlouvy : Na dobu určitou (1 rok)

Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr (40 hodin týdně)

Popis pozice:

  • Kompletace, kontrola a zadávání smluvních dokumentů do systému
  • Komunikace s klienty (e-mail, telefon)
  • Podpora obchodníků a komunikace s ostatními odděleními
  • Příprava nabídkových katalogů
  • Administrativní činnosti

Profil kandidáta:

  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Nebát se komunikovat
  • Plánování a organizování práce, samostatnost
  • Minimálně 1 rok zkušenosti z administrativy

Nabízíme:

  • Práce na hpp
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč
  • Sick days
  • Multisport karta

V případě vašeho zájmu prosím zašlete Váš životopis.