Back Office Support - Praha 5

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti bankovnictví, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici BACK OFFICE SUPPORT. Pozice je vhodná i pro absolventy, smlouva bude pouze na 1 rok bez možnosti prodloužení.

Nástup: ihned
Mzda: 30.000Kč
Místo výkonu práce: Praha 5 - Nové Butovice

Popis pozice:

  • Řešení dotazů a požadavků ex-klientů (poskytování bankovních výpisů)
  • Komunikace se státními orgány
  • Práce v interním systému (vyhledávání informací)
  • Administrativní činnosti (skenování, tisk dokumentů, zakládání dokumentů aj.)
  • Správa datové schránky
  • Telefonická a emailová komunikace
  • Spolupráce s kolegy

Profil kandidáta:

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • Angličtina na úrovni B1 (interní systémy a komunikace bude v angličtině)
  • Uživatelská znalost MS Office (word, excel)
  • Pečlivost a zodpovědnost především
  • Nekonfliktní povaha a týmový duch
  • Alespoň minimální zkušenosti z administrativy jsou podmínkou
  • Pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme:

  • Spolupráce na HPP pouze na 1 rok bez možnosti prodloužení
  • Finanční ohodnocení: 30.000Kč
  • Stravenky v hodnotě 70Kč - jsou plně hrazeny
  • Penzijní i životní připojištění
  • Flexipassy
  • Firemní lékař
  • 6 sick day
  • 25 dní dovolená
  • Průběžné školení
  • Multisport karta