Hledáme lidem práci Manpower

Technik drobné elektroniky bez nočních směn + nástupní bonus

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máš zkušenosti s opravou notebooků a hledáš novou příležitost nebo si zrovna dostudoval elektro obor a hledáš příležitost jak nakopnout svojí kariéru ? Hledáme právě Tebe!

Popis pozice:

– Analýza problémů u výrobku
– Nalezení a oprava závady
– Test jejich funkčnosti
– Provedení reportu o opravě do interního systému
– Zajištění správných pracovních postupů

Pracuje se u nás v jednosměnném provozu s volnými víkendy.
Práce probíhá v moderní klimatizované hale v Ostravě.

Profil kandidáta:

Požadujeme od Vás:
– Středoškolské vzdělání elektrotechnického typu (podmínkou)
– Vyhláška 50§5 a vyšší (podmínkou)
– Schopnost pracovat samostatně, ale zároveň být součástí týmu
– Zaslání životopisu elektronicky

Nabízíme:

– Měsíční výdělek až 30.000,- Kč
– Nástupní bonus 10.000,- Kč
– Výkonnostní bonus
– Příplatky za případné přesčasy (nepovinné)
– Bonusy za docházku
– Příspěvek na stravování
– Příspěvek na dopravu a na praní pracovního oděvu
– Dovolenou navíc

Pokud si dočetl inzerát až sem a splňuješ všechny předpoklady, zašli mi životopis pomocí tlačítka níže!
Těším se na spolupráci.

  • Votice
  • MetalCasting s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. června
  • Bořitov
  • TECHKO, spol. s r.o.
  • od 28 000 Kč
  • Letovice
  • K.T.S. - MONTÁŽE, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Cítoliby
  • FUJIKOKI CZECH s.r.o.
  • od 23 000 Kč

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

AJ analýza bonus bonusy Bor den elektro hledám interní inzerát IT kandidát Most náplň práce oděv plat postup pozice práce pracovní přesčas přesčasy příplatky příspěvek SOU stravování technik vedení víkend výdělek výkon vyšší vzdělání zaslání zkušenosti životopis měsíční náplň navíc obor oprava pomoc PR problém profi předpoklad příležitost případ report schopnost součást systém technické test tým výkonnost zkušenost