Projektant technologických celků

Lokalita Opava
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do přátelského prostředí opavské společnosti zaměřené na robotizaci a automatizaci pracovišť nyní hledáme nového kolegu na pozici Odpovědný projektant technologických celků pro oblast farmacie a biotechnologie. Pokud máte zkušenosti na pozici projektanta a hledáte zajímavou práci, do které se budete těšit, neváhejte nám zaslat Váš životopis.

Popis pozice:

Čeká na Vás:
- projektování technologických částí staveb (strojní zařízení, potrubní rozvody)
- zpracování projektové dokumentace včetně studie proveditelnosti
- kreslení grafických částí projektů v software Autodesk Architecture Engineering
- tvorba a editování technických zpráv a technických příloh projektů
- kontrola kvality práce subdodavatelů na přidělených projektech
- kompletační činnost při expedici projektů
- spoluúčast při výběru subdodavatelů projektových prací
- řízení změn projektů
- občasné cestování po zemích EU (cca 3-4x do roka, krátké výjezdy)

Profil kandidáta:

- SŠ/ VŠ vzdělání strojního směru
- praxe na pozici projektanta
- komunikativní znalost anglického jazyka
- autorizace v oboru je výhodou

Nabízíme:

- pružná pracovní doba
- sick days
- stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění
- práci na zajímavých projektech v ČR i v zahraničí