Hlavní účetní - vedení malého týmu, dobrá káva, po domluvě home office

Lokalita Holice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Simona Slavíková, zobrazit tel. číslo

Dali jste si předsevzetí změny práce po novém roce? Je nejvyšší čas jít tomu naproti!

V současné době hledáme Hlavní účetní do malého týmu, která bude mít na starost kompletní účetní agendu, protože se jedná ale o zahraniční výrobní společnost, potřebujeme komunikativní znalost AJ a zkušenosti z výroby (nejlépe automotive).

Na oplátku si ale můžete dávat dobrou kávu, užívat si flexibilní pracovní dobu, a po domluvě také možnost občasného home office.

Lokalita: oblast Holicka - autem dostupnost z Pardubic, Hradce Králové, Chocně a Rychnovska

Popis pozice:

Budete zodpovědný/á za chod účetního oddělení, vedení 2 juniornějších kolegyň, spolupráci s vedoucí controllingu a reportováním zaoceánské matce závodu (i českému řediteli společnosti), a samozřejmě také zpracováním účetnictví (DPH, banka, faktury apod.)

Profil kandidáta:

Na pozici budete vhodným kandidátem / kandidátkou, pokud:

Máte zkušenosti z pozice Hlavní účetní včetně vedení lidí.

Vzhledem k dennímu kontaktu se zahraničím je nutná minimálně středně pokročilá komunikativní znalost AJ.

Máte zkušenosti a znalosti výrobního prostředí (nejlépe automotive)

Nabízíme:

Čeká Vás široké spektrum benefitů, např.:

- flexibilní pracovní doba, po domluvě lze čerpat také home office

- přátelský kolektiv

- 5 týdnů dovolené + 2 sick days

- výtečnou kávu ve společné kuchyňce

- docházkový bonus

- příspěvek na stravování a dotované občerstvení v automatech

- kurzy AJ 1x týdně v rámci pracovní doby

- po zapracování možnost příspěvku na připojištění

Budu se těšit na Váš životopis, který následně společně projdeme a případně uděláme krok ke změně společně.

Máte zájem o tuto nabídku?