Hledáme lidem práci Manpower

Senior inženýr kvality

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste vysokoškolák s technickým zaměřením? Chtěl/a byste se ve svém oboru rozvíjet a kariérně růst? Chcete být součástí úspěšné globální společnosti?

Chcete se dozvědět více? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis!

Popis pozice:

  • Celkové řízení interní kvality
  • Analýza procesů a následná implementace kroků vedoucích ke zlepšení
  • Kontrola kvality
  • Vedení týmu spolupracovníků

Profil kandidáta:

  • VŠ technického směnu (kvalita výhodou)
  • Víceletá praxe v systému kvality
  • Výhodou: Zkušenost s vedením lidí
  • Výhodou: znalost ISO norem

Nabízíme:

  • Pracovní doba pouze 7,5 hod/denně
  • Čtvrtletní prémie a další bonusy ke mzdě
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Výuka Aj v rámci pracovní doby
  • Firemní stravování

  • Moravská Třebová
  • protechnik consulting s. r. o.
  • od 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. prosince
  • Brno
  • Honeywell, spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 31. května
  • Brno
  • od 60 000 Kč
Zveřejněno: 2. června
  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 11. července
  • Jablonec nad Nisou
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Chomutov
  • CM mechanics s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 9. října
  • Plzeň
  • Elektrizace železnic Praha a.s.
Zveřejněno: 3. února
  • Přerov
  • Etimos Human s.r.o.
  • Louny
  • Ĺudovít Lengyel
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 6. ledna
  • Benešov
  • Vyšší odborná škola a Střední…
  • 16 200 – 18 070 Kč
  • Benešov
  • 19 700 – 21 370 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

AJ analýza bonus bonusy Bor den doba interní inženýr ISO IT kandidát kvalita kvality měření možnost náplň práce penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní pracovní doba pracovník praxe připojištění příspěvek růst řízení SOU společnost společnosti stravování týden týden dovolené navíc vedení vedoucí znalost životopis doby dovolené firemní kariérní kontrola kov možnost kariérního růstu náplň navíc obor penzijní PR pracovní doby prémie proces procesů profi rok součást systém technické technický tým vedení týmu zkušenost