TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ se znalostí programování CNC | non-automotive

Lokalita Příbor
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Hýblová, zobrazit tel. číslo

Do non-automotive výrobní společnosti na Novojičínsku hledáme nově šikovného programátora CNC, který se chce věnovat i procesům, nebo aktivního technologa, který by se rád učil programování CNC. Najde se kandidát s potenciálem, který by rád skloubil obojí - práci technologa a programátora? Čeká vás rozmanitá práce a celá řada benefitů! :-)

Popis pozice:

  • tvorba nových programů na CNC obráběcích strojích a optimalizace stávajících
  • optimalizace výrobních procesů s použitím metod štíhlé výroby ua účelem úspory nákladů a zefektivnění
  • koordinace malých pracovních skupin
  • navrhování a zavádění nových přípravků, upínacích prvků a nástrojů pro obrábění
  • spolupráce s ostatními odděleními

Profil kandidáta:

  • zkušenosti s programováním CNC strojů, zkušenost na podobné pozici nejméně 3 roky
  • vzdělání v technickém oboru
  • znalost práce v CAD systémech
  • znalost nástrojů štíhlé výroby z praxe (5S, Kaizen, SMED,atd.)
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • angličtina A2-B1

Nabízíme:

  • atraktivní mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • stabilita zaměstnání
  • kariérní rozvoj a osobnostní růst
  • přátelský kolektiv

Máte zájem o tuto nabídku?