Dlouhodobá brigáda v čistém skladu - pouze denní směna

Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Lucie Petříková, zobrazit tel. číslo

Hledáš si dlouhodobou pravidelnou brigádu, přivýdělek nebo jsi například student co má čas několik dní týdně?

Tak zpozorni - protože pro dlouhodobou spolupráci hledáme brigádníky do čistého a moderního skladu s elektronikou přímo v Olomouci. Pokud jsi časově flexibilní a dá se na tebe spolehnout, tak neváhej číst dál!

Popis pozice:

Práce probíhá v čistém a suchém skladu - nemusíš se bát, že by jsi pracoval v prašném prostředí.

Pracovat budeš buď na příjmu nebo na výdeji zásilek.

Na starost budeš mít tedy přijímání zásilek, přenášení zásilek a jejich vybalování.

Budeš se věnovat také evidenci zásilek do počítače - naučíme tě.

Zásilky nebývají příliš těžké - práce je vhodná pro každého.

Práce probíhá od po - pá - ale můžeš chodit klidně jen do středy - směny si domluvíš

Profil kandidáta:

Brigáda je možná až od 18 let.

Musíš mít čistý trestní rejstřík.

Nemusíš mít zkušenosti ze skladu - hlavní je, pokud jsi pečlivý, zodpovědný a budeme se na tebe moci spolehnout!

Nabízíme:

Hodinová mzda 125 Kč.

Možnost domluvy na času směny - umíme se ti přizpůsobit.

Čisté a bezpečné pracovní prostředí.

Super kolektiv, který tě mezi sebe rád přivítá.

Pokud tě nabídka zaujala tak neváhej odpovědět pomocí tlačítka níže, sdělíme si společně tvé časové možnosti pro brigádu a domluvíme si osobní prohlídku přímo ve skladu, aby jsi viděl vše na vlastní oči. Brigáda je vhodná pro všechny. Tak neváhej - těšíme se na tebe.

Máte zájem o tuto nabídku?