Práce: Hlavní účetní – flexibilní pracovní doba, home office #sVHVB

lokalita: Pelhřimov zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Hledáte samostatnou a zodpovědnou práci, ve které se budete starat o bezchybný chod celé účtárny?
  • Pro tradiční českou firmu v oblasti papírenství hledáme zkušeného a samostatného kolegu/kolegyni na pozici Hlavní účetní.

  • Zodpovědnost za celé účetnictví firmy (kromě mezd)
  • Vedení finančních a daňových auditů
  • Zpracování měsíčních a ročních uzávěrek
  • Vedení a účtování pokladny
  • Účetní reporting
  • Přímá komunikace a reporting majiteli firmy
  • Práce s interním účetním programem ESO

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení v návaznosti na zkušenostech
  • Pružnou pracovní dobu s možností častečně pracovat z domova
  • Firemní příspěvek na závodní stravování
  • Sleva na firemní výrobky
  • Příspěvek na dopravu v závislosti od vzdálenosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Víceletá praxe na pozici účetní
  • Kompletní znalost účetnictví
  • Pečlivost, důslednost, odpovědnost a samostatnost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Pelhřimov

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

40.000 – 55.000 Kč

Toplist