Volné místo ve firmě Proveon, a.s.

Péče o klienty Vodafonu-příchozí hovory, na dobu neurčitou!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma Proveon, a.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 16.100 – 28.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 19. 2. 2018

O nás

Proveon, a.s.

Na trhu telemarketingu působíme již od roku 2006. Díky svým zkušenostem jsme se stali odborníky na služby v oblasti péče o zákazníky, zákaznického servisu a telemarketingu především v odvětví financí, pojišťovnictví, energetiky a mobilních operátorů. Velký důraz klademe na dlouhodobé partnerské vztahy s našimi klienty, kterým přinášíme individuální a efektivní řešení zákaznických služeb.

Co od Vás očekáváme:

Pomozte nám vytvořit tu nejlepší zákaznickou linku Vodafone. Naším cílem je spokojený zákazník. Přijměte výzvu a přidejte se k nám!

Co bude Vaším úkolem?

  • přijímání a vyřizování telefonických požadavků klientů
  • úprava služeb a produktů zákazníkům na míru
  • administrativa spojená s přáním klienta

Co od Vás očekáváme?

  • znalost práce na PC
  • možnost odpracovat minimálně 25 hodin týdně
  • orientaci na výsledek a plnění cílů
  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování

Co nabízíme?

  • dlouhodobou spolupráci
  • neomezené výkonnostní bonusy
  • i pro slovensky mluvící
  • možnost kariérního růstu
  • vše Vás naučíme – nejste na to sami
  • příjemné pracovní místo v centru Olomouce
  • ranní/odpolední + možnost volby směn
  • stravenky
  • HPP/DPP

Nahlédnout k nám můžete také prostřednictvím facebooku www.facebook.com/ProveonOlomouc či webových stránek www.karieraproveon.cz.

  • Brno
  • LIMEX ČR, s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 27. dubna
  • Brno
  • STAREZ - SPORT, a.s.
  • 28 600 – 29 600 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 26. dubna
  • Brno
  • Generace Care z.ú.
  • 6 000 – 8 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 25. dubna
  • Most
  • 3E AUTOMOTIVE a.s.
  • 13 000 Kč
Zveřejněno: 22. ledna
  • Pardubice
  • Teleperformance CZ, a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. února
  • Třinec
  • Kovopol Industry, a.s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 23. ledna
  • Orlová
  • Stavebniny Spurný s.r.o. v likvidaci
  • 16 500 – 21 500 Kč

Petr Havlík, HANYA corporation s.r.o., Cotton-MM s.r.o., MELIDA, a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Jednota, spotřební družstvo v Mikulově, Pet Planet s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Porto MMXVII s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., PP & Co. s.r.o., Věra Pietrasová, ACETEX s.r.o., Retail active s.r.o., Partners Financial Services, a.s., EnergoSolar, Proveon, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Advantage Consulting, s.r.o., T-Mobile Czech Republic a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Ubbe s. r. o., Globus ČR, v.o.s., Lead - Project Advices s.r.o., LIMEX ČR, s.r.o., Větrník, s.r.o., STAREZ - SPORT, a.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., TextilEco a.s., LKQ CZ s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., MUNIPOLIS s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Česká pošta, s.p., SMS finance, a.s., Wittchen s.r.o., PTF financial s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Generace Care z.ú., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., NOVOTNÝ CONSULTING s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., XXXLutz, ALIFEA s.r.o., ASPIRA Recruitment s.r.o., Česká spořitelna, a.s., OLMAN SERVICE s.r.o., Areklama s.r.o., Nejbaby s.r.o., PetCenter CZ s.r.o., RANOB s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Dělník / Dělnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Realitní makléř / makléřka, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Marketingový manažer / manažerka, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Zoolog / Zooložka, Specialista / specialistka telekomunikací, Prodejce / prodejkyně zájezdů, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka

Brno, Židenice, Brno, Celá ČR

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

administrativa bonus bonusy cíle DPP EU Facebook IT Lom Luže místo možnost na dobu neurčitou náplň práce Olomouc péče plnění práce pracovní pracovní místo růst stravenky telefon úprava Vodafone výkon znalost cíl kariérní komunikační možnost kariérního růstu na dobu náplň PC PR příjemné schopnost schopnosti spokojen úkol výkonnost výsledek zákazník