Práce: Stabilní práce a dobrý výdělek pro lidi nad 50 let

lokalita: Brno zadavatel: Proveon, a.s.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pracujte mezi lidmi v pohodlí kanceláře.
Vydělejte si v průměru 155 Kč/h.
Stabilní práce, která se vám umí přizpůsobit.
Získáte nový impuls a nové přátele.

Co bude Vaším úkolem?

  • telefonické kontaktování zákazníků našich partnerů s nabídkou rozšířujících služeb a produktů
  • administrativní činnost

Co nabízíme?

  • průměrnou mzdu 155 Kč/h
  • NEOMEZENÉ výkonnostní bonusy
  • dlouhodobou práci a stabilní výdělek
  • flexibilní pracovní úvazky – 15, 30, 40 hodin týdně
  • příjemné pracovní místo 15 min z centra Brna
  • možnost kariérního růstu
  • možnost volby směn
  • stravenky pro HPP
  • i pro slovensky mluvící

Co od Vás očekáváme?

  • možnost odpracovat min. 60 hodin měsíčně
  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • aktivní přístup k práci a chuť učit se novým věcem
  • zodpovědnost, spolehlivost, cílevědomost
  • základní znalost práce na PC

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

17.000 – 27.000 Kč

Toplist