Práce: Různé pozice ve výrobě - motivující mzda a benefity #dDV5x

lokalita: Břeclav zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Pro významnou mezinárodní společnost, která je největším světovým výrobcem výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků, hledáme spolehlivé pracovníky na různé výrobní pozice: montér, operátor CNC strojů, elektromontér. Nástup možný dle dohody. Možnost zvýhodněného ubytování za 3500 Kč/měsíc.

  • montáž, modernizace a servis eskalátorů a travelátorů (pohyblivé chodníky)
  • provádění montážních a ověřovacích zkoušek u nových a rekonstruovaných zařízení
  • nastavování eskalátorů a travelátorů
  • čtení výrobní dokumentace (výkres, postup, návodka)

pozice operátor CNC:

  • tvorba programů podle výrobní dokumentace
  • řezání, lisování, děrování, prostřihování
  • příprava nářadí a nástrojů, seřizování stroje, přípravků a dorazů
  • kontrola výrobků, provádění měření provádění korekce rozměrů

Nabízíme:

  • mzdu až 22 000 Kč/měsíc, příplatky (montér)
  • mzdu až 23 000 Kč/měsíc, příplatky (elektromontér)
  • mzdu až 30 000 Kč/měsíc vč. příplatků (operátor CNC)

pro všechny pozice:

  • příspěvek na stravování od zaměstnavatele
  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní příplatky
  • bonus za docházku 500 Kč
  • pracovní oděvy a pomůcky
  • možnost zaměstnání přímo v kmenovém stavu zaměstnanců společnosti
  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti (Břeclav)
  • odborné zaškolení, firemní kurzy
  • možnost zvýhodněného ubytování za 3500 Kč/měsíc
  • práci v jednosměnném provozu, směny od 6:00 do 14:00 od po do pá (elektromontéři)

Požadujeme:

  • u všech pozic:
  • vyučen v oboru – strojařský, technický, případně osvědčení o profesní kvalifikaci či praxe v oboru
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • ochotu práce ve dvousměnném provozu (u pozice montér)

navíc u pozice elektromontér:

  • vyhláška 50/78 Sb., §6 / u absolventů §5 "
  • orientace v technické dokumentaci a normách elektrotechnických a elektronických zapojení, rozvodů a zařízení

navíc u pozice operátor CNC:

  • ochotu práce ve třísměnném provozu či na 12 h směny

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Břeclav

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

17.000 – 30.000 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist