Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pohodová práce pro muže i ženy - práce přímo v Kolíně

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kolín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 19.000 – 20.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o nenáročnou práci přímo v Kolíně (v blízkosti vlakového nádraží). Aktuálně máme volné různé pozice, vhodné pro muže i pro ženy. K dispozici jsou následující pozice: - obsluha polygrafického stroje - balení - pomocné práce ve výrobě zahrnující činnosti etiketování, stohování, vylupování , apod. Nabízíme: - možnost spolupráce na hlavní pracovní poměr, v případě zájmu jsou možné i nepravidelné směny formou brigády - mzda až 20 tisíc/měsíčně (mzda zahrnuje fixní částku 19 tisíc Kč, dále příplatky za směnnost, benefity apod.) - práce je v nepřetržitém provozu - místo výkonu práce je nedaleko vlakovému nádraží v Kolíně - firemní pracovní oděv a pomůcky - stravování v závodní jídelně Požadujeme: - spolehlivost a manuální zručnost - čistý rejstřík trestů

  • Kutná Hora
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. dubna
  • Poděbrady
  • HYDROPRODUCT s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Poděbrady
    Benefity:
Zveřejněno: 12. dubna
  • Karlovarský kraj
  • PMU CZ, a.s.
  • 15 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • Liberec
  • KUPEN GF cz, s.r.o. v likvidaci
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 13. ledna
  • Třinec
  • PROLIFIC CZ s.r.o.
  • 18 000 – 35 000 Kč
  • Miroslav
  • OKO 69, s.r.o.
  • od 6 800 Kč
  • Zkrácený úvazek

ManpowerGroup s.r.o., Jitka Poláková, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Comac jobs s.r.o., Walther Flender s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, SIMIX GROUP s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HYDROPRODUCT s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., BIOPOL paints s.r.o., TopolWater, s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Česká pošta, s.p., AC Jobs, s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Agentura Top Talent, s. r. o., Advantage Consulting, s.r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Kuchař / Kuchařka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Hutník / Hutnice, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Vrátný / Vrátná, Kontrolor / kontrolorka kvality, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Tiskař / Tiskařka, Opravář / Opravářka, Elektronik / Elektronička

Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Zásmuky, Okřínek, Čáslav, Uhlířské Janovice, Nymburk, Vrdy, Chlumec nad Cidlinou, Úžice, okres Kutná Hora, Český Brod, Přelouč, Žáravice

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

AJ benefit benefity činnost hlavní hledám HR IT Kolín místo možnost mzda náplň práce oděv plat pozice práce pracovní pracovní poměr příplatky směny SOU spolupráce STK stravování uchazeč vhodné výkon Zruč brigády činnosti firemní kov místo výkonu práce náplň obsluha poměr pomoc PR případ stroj zájem závod