Práce: Servisní technik drobné elektroniky - zajímavá mzda #AJ6Rs

lokalita: Brno zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Pro našeho významného klienta, globálního poskytovatele poprodejního servisu elektronických zařízení, hledáme vhodné uchazeče na pozici Elektrotechnika. Předmětem oprav jsou především set-top-boxy a modemy. Tato pozice je vhodná pro uchazeče s praxí v daném oboru, ale i pro šikovné absolventy bez praxe se zájmem o elektroniku. Nástup je možný ihned. Místo výkonu práce je v POHOŘELICÍCH – průmyslová zóna JIH

  • definování oprav vadných přístrojů a jejich řešení
  • používání měřících zařízení
  • diagnostika poruch, testování chybových kódů
  • dodržování současných pravidel oprav a vytváření nových
  • zlepšování procesu oprav vedoucí ke zvýšení jejich výkonnosti

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení + měsíční bonusy
  • stravenky v nominální hodnotě 105 Kč/odpracovaný den
  • dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • odborné zaškolení na danou pozici
  • volné víkendy a svátky
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • příplatky a nárok na dovolenou dle zákoníku práce

Požadujeme:

  • vzdělání nebo praxe v oboru elektro (slaboproud)
  • orientace v elektronických schématech, znalost elektrotechnických součástek
  • praktická zkušenost s mikropájením
  • zkušenost s používáním osciloskopu a multimetru
  • docházku na dvousměnný provoz (schéma střídání směn: 2 týdny ranní směna 6:00–14:15, 1 týden odpolední směna 14:15–22:30)

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 23.500 Kč

Kontaktní osoba

Personální konzultantka Brno

Telefon

731 198 782

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist