Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ELEKTROMECHANIK VE VÝROBĚ (mzda dohodou)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Bruntál
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Baví vás elektro práce a rádi se naučíte něco nového? Chtěli byste zajímavou práci ve stabilní výrobní firmě? Přidejte se k nám! Úspěšná společnost, špička ve svém oboru, hledá posily na pozici:

ELEKTROMECHANIK VE VÝROBĚ

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • zjistíte poruchy a opravíte je aby vše fungovalo jak má
  • provedete údržbu vybraných elektro zařízení
  • všechny poruchy a opravy zapíšete
  • parťák pro práci vám bude technická dokumentace
  • budete spolupracovat i s kolegy/kolegyněmi z jiných oddělení

CO POŽADUJEME?

  • schováváte v šuplíku výuční list v elektro oboru
  • máte platnou vyhlášku 50/1978 Sb., min. § 6
  • orientujete se v elektro zařízeních
  • setkali jste se s pneumatikou nebo hydraulikou? Vaše výhoda
  • nevadí vám práce v nepřetržitém provozu

CO NABÍZÍME?

  • vrámci firmy se můžete vypracovat a povýšit
  • na dovolené si odpočinete 5 týdnů
  • přispějeme vám na dojíždění
  • za pravidelnou docházku vás odměníme navíc
  • za práci na směny mát příplatky
  • máme vydatné obědy v závodní jídelně za lepší cenu
  • práce vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: okres Bruntál

  • Otice
  • SEMIX PLUSO, spol. s r.o.
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 24. dubna
  • Hrušovany u Brna
  • BKE a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. prosince
  • Soběslav
  • A-Z eko ateliér s.r.o.
  • 22 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Tábor
  • NAUTILUS BOHEMIA s.r.o.
  • 19 000 – 23 000 Kč
  • Soběslav
  • DRUŽINA, spol. s r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Ústí nad Orlicí
  • open recruitment s.r.o.
  • 19 500 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 8. dubna

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

AJ Bor Bruntál dění dokumentace elektro elektromechanik EU IT místo mzda náplň práce nové plat práce příplatky řízení směny společnost stabilní vhodná výkon dohodou dokument dovolené firmy kolegyně list místo výkonu práce náplň navíc obor oddělení okres opravy PR technická výhoda výrobní závod