Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Elektromechanik Ve Výrobě

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Klášterec nad Ohří
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 32.000 – 38.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Máte praxi jako elektomechanik ve výrobě nebo jste nadšený absolvent? Nevadí Vám práce na tři směny? Máte vyhlášku 50/§6? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis!

Pracovní náplň:

  • Vyhledávání a řešení technických závad
  • Zlepšování stávajících výrobních procesů
  • Údržba a opravy strojů ve výrobě

Požadujeme:

  • SŠ v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb.
  • Aktivního člověka, který se zajímá o elektro a mechaniku
  • Týmového hráče
  • Ochotu pracovat na 3 směny

Nabízíme:

  • Stravenky
  • Nástup možný ihned
  • Moderní pracovní prostředí a zázemí pro zaměstnance
  • Další zajímavé benefity
  • Pozici vhodnou pro muže a ženy
  • Lokalitu: Klášterec

  • Hrušovany u Brna
  • BKE a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. prosince
  • Ostrava-město
  • Markéta Ćmielová
  • od 110 Kč / hod
Zveřejněno: 27. července
  • Brno-město
  • Axial Personnel Agency, s.r.o.
Zveřejněno: 5. listopadu
  • Ústí nad Orlicí
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
Zveřejněno: 13. dubna
  • Mariánské Lázně
  • MĚSTSKÁ DOPRAVA Mariánské Lázně s.r.o.
  • 165 – 195 Kč / hod
Zveřejněno: 18. října
  • Chabařovice
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 12. srpna
  • Bílina
  • AGC Automotive Czech a.s.
  • 17 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 2. září
  • Česká Třebová
  • KORADO, a.s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Holešov
  • SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Zlín
  • Vignemale s.r.o. "v likvidaci"
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Sázava, Žďár nad Sázavou
  • SaZ s.r.o.
  • od 20 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ostrov, okres Karlovy Vary, Chomutov, Chodov, okres Sokolov, Most, Litvínov, Sokolov, Louny

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Odbory - proč a jak je založit

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

absolvent AJ benefit benefity Bor elektro elektromechanik HR IT Klášterec náplň práce práce pracovní pracovní prostředí pro zaměstnance prostředí směny stravenky životopis náplň obor opravy PR pracovní náplň proces procesů řešení stroj technický tým výrobní