Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

Projektový Manažer/Projektová Manažerka - Automotive

Lokalita Plzeň
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Technické obory, Ostatní

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Co od Vás očekáváme:

Do našeho přátelského týmu pro úspěšnou mezinárodní společnost SULCO Automotive Group, s. r. o. pro lokalitu Bor u Tachova a Plzeň hledáme Projektového manažera/Projektovou manažerku.

Náplň práce:

  • Zajištění a vedení projektů control & rework.
  • Vedení týmu inspektorů kvality, auditorů a koordinátorů.
  • Komunikace se zákazníky.

Požadujeme:

  • Min. středoškolské vzdělání.
  • Min. 1 rok praxe v automobilovém průmyslu.
  • Zkušenost s vedením lidí.
  • Velkou časovou flexibilitu – ochota cestovat za projekty v rámci ČR, ale i mimo!
  • Znalost anglického nebo německého jazyka alespoň na komunikativní úrovni.
  • Zodpovědnost, spolehlivost, logické uvažování, vůdčí schopnosti, schopnost jednat s lidmi.
  • ŘP sk. B.

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Zajímavou a nestereotypní práci v úspěšné společnosti v oblasti automotive.
  • Zdarma ubytování v penzionu.
  • Služební auto i k soukromým účelům.

Nástup dle dohody.

V případě zájmu zasílejte své životopisy přes odpovědní formulář.

Zasláním Vašeho životopisu společnosti SULCO Automotive Group, s. r. o. souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

  • Liberec
  • František Vozka
  • 17 500 – 20 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 10. srpna
  • Petrovice, Hradec Králové
  • KOMÍNY CZ s.r.o.
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Břeclav
  • Maxi DENTAL s.r.o.
  • 18 100 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 11. srpna
  • Slatiňany
  • Milan Toman
  • 14 000 – 25 000 Kč

H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., IT Bohemia,spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Partners Financial Services, a.s., HŠBETON s.r.o., Globus ČR, v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Engel & Völkers, Rock Point a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Stäger Inovac Packaging s.r.o., Möbelix, Trenkwalder a.s., Česká spořitelna, a.s., B & BC, a. s., AULO MJCZ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., W & P EURONOVA s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIRIUS FINANCE, a. s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ABBAS, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Bc. Martina Lukášová, MBA, ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ATMOS Chrást s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Správce / Správkyně, Telefonní operátor / operátorka, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Nákupčí, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Náborář / Náborářka, Odhadce / Odhadkyně, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Obchodní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Ředitel / ředitelka nákupu, Specialista / specialistka v energetice, Konstruktér / Konstruktérka, Technolog / technoložka výroby, Technik / technička telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Plzeň, Celá ČR, Vnitřní Město, Plzeň, Jižní Předměstí, Plzeň, Třemošná, Chrást, okres Plzeň-město

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

AJ audit auditor auto automobil Bor ČR den formulář hledám hodnocení HR inspektor IT komunikace kvality Luže manažer mezinárodní mobil náplň práce odpovědnost ohodnocení Plzeň práce praxe projektový manažer služební služební auto SOU společnost společnosti Tachov ubytování vedení vzdělání zaslání zdarma znalost životopis anglické dar dohody finanční jazyk náplň národní německé oblast oblasti odpovědní osobní PR projekt projektová projektové projektový průmysl přátelské případ rok schopnost schopnosti tým údaj vedení týmu zákazník zkušenost