Performance Analyst Leader

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jste milovník/milovnice práce s daty a jejich analýza je přesně to, co Vás naplňuje?

Do přátelského prostředí menšího týmu nyní hledáme nového kolegu/ novou kolegyni na pozici Performance analyst leader. Pokud máte zkušenosti s analýzou obchodní výkonnosti společnosti a není Vám cizí ani vedení týmu, pak věříme, že Vás zaujme naše nabídka. :)

Popis pozice:

- zpracování analýz obchodních výsledků prodejního oddělení
- analýza odchylek, navrhování změn
- prezentace zpracovaných analýz
- vedení dvoučlenného týmu
- úzká spolupráce s obchodním ředitelem

Profil kandidáta:

- VŠ vzdělání (management, finance, ekononika - výhodou)
- zkušenost na obdobné pozici
- zkušenost s vedením menšího týmu
- angličtina na komunikativní úrovni - psaná i mluvená forma
- velmi dobrá znalost MS Excel
- výborné analytické, prezentační a argumentační dovednosti

Nabízíme:

- práci v přátelském a otevřeném prostředí
- týden dovolené navíc
- 2x sick days
- možnost pracovat z domova (2x týdně)
- pracovní dobu 37,5 hodin týdně
- stravenkový paušál
- příspěvěk do Cafetérie

Zní Vám to zajímavě? Budeme se těšit na Vaše CV!