Pracovník ve výrobě pro Český Smalt – PO-PÁ, volné víkendy i svátky

Lokalita Osek, okres Beroun
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Chtěli byste pracovat pro rodinnou firmu, kde si práci můžete organizovat podle sebe? Chcete mít kolem sebe fajn kolegy a příjemné zázemí? Pokud ano, čtěte dál!

Firma Český Smalt v Oseku se těší přízni zákazníků, a proto hledáme nového kolegu do svých řad.

Popis pozice:

Co bude vaší náplní práce:

  • Mletí a míchání smaltovacích směsí (do všeho vás zaučíme)
  • Opracování litinových odlitků tryskáním
  • Nanášení smaltovacích směsí
  • Vypalování výrobků
  • Renovace historických výrobků (zahradní výlevky, výfuky k veteránům, kamna, pečícía formy apod.)

Profil kandidáta:

Co by vám nemělo chybět:

  • Znalost toho, jak to výrobě chodí
  • Umět si organizovat práci
  • Zkušenost s prací s kovy výhodou
  • Chuť se učit nové věci

Nabízíme:

Co vám společnost na oplátku nabídne:

  • Zázemí rodinné společnosti, kde se naučíte spoustu zajímavých věcí a práce vás bude bavit
  • Pracovní doba pondělí-pátek (cca. 7:00-15:30) – volné víkendy, svátky, atd.
  • Místo výroby: Osek (Komárov u Hořovic)
  • 4 týdny dovolené
  • Každý měsíc odměny dle dosažených tržeb
  • Kuchyňka přímo u výroby
  • Firemní akce a další :)

V případě zájmu o pozici zašlete Váš životopis skrz odpovědní formulář nebo přímo na: e-mail přes odpovědní formulář

Máte zájem o tuto nabídku?