Svářeči - práce na HPP - nástup ihned - bonus 30.000 CZK

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Hustopeče
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 30.000 – 35.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro společnost orientující se na výrobu výfukových systému a dílů pro nákladní automobily a užitková vozidla hledáme zaměstnance na pozici SVÁŘEČ

NÁPLŇ PRÁCE:

  • veškeré svářečské práce výrobního i nevýrobního procesu
  • vedlejší činnosti – veškeré ostatní práce v dokončovacím procesu výroby
  • práce ve 3 směnném provozu

POŽADAVKY:

  • vyučení v technickém oboru
  • 2 roky praxe výhodou
  • svářečský kurz – svařování v ochranné atmosféře CO2 výhodou, zkušenost svařování CO2 podmínkou

NABÍZÍME:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti s nástupem na hlavní pracovní poměr do kmenu
  • Jednorázový náborový příspěvek 15.000,– – 30.000,– Kč, rozdělen na proplacení 15.000 po zkušební době a 15.000 po zaškolení zaměstnance na pracovní pozici
  • Motivující finanční ohodnocení – nástupní mzda s kvartální odměnou na měsíční bázi celkově od 29.500,– + příplatky, dle zaučení, zkušeností, znalostí a výkonu možno poté až na 32.000,–
  • Nadstandartně ohodnocené noční směny
  • Nadstandartně ohodnocené přesčasové směny o víkendu
  • Praní a servis pracovních oděvů
  • Příspěvek na dojíždění pro zaměstnance ze vzdálenějších lokalit
  • Dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborné a jazykové kurzy, školení
  • Firemní akce
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Odměna k životnímu jubileu / Odměna k pracovnímu výročí
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Péče o zaměstnance – ovoce v zimě, očkování, v létě ochranné iontové nápoje, minerálky

Prosíme o zaslání životopisu, dále se Vám ozveme a domluvíme se na dalším postupu v náboru.

Nejedná se o práci přes pracovní agenturu, mzda, smlouva a další bonusy jsou vázány přímo na zaměstnavatele.