Hledáme lidem práci Manpower

Reporting Analyst

Lokalita České Budějovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

American production company, opening new Share Service Center for Europe in České Budějovice, offers work opportunity for Reporting Analyst.

Popis pozice:

The suitable candidate:

- assures integrity of US GAAP financial information for F+B regions and segment inside the company

- participates in annual budget preparation and five-year plan

- prepares monthly, quarterly and annual reports

- will have transversal relationships with finance and non-finance stakeholders withing the Segment /Region in order to

provide support for corporate performance management, strategic and business analysis, M&A financial dilligence and valuation and integration.

Profil kandidáta:

- University degree in finance or accounting preferred

- 2-5 years of financial experience - planning, budgeting and analytical skills

- Strong understanding of accounting rules, controlling

- Experienced in SAP, BI, Hyperion, HFM, SmartView, BPC, EPM

- Willingness to travel

- Fluency in English, a second foreign language can be helpful

- Leadership and cooperative capabilities, team member

Nabízíme:

- A challenging and interesting job in newly opened Share Service Center in České Budějovice

- Extensive long-term opportunities for personal and professional development

- Competitive salary based on experience + 13 month pay salary

- Comprehensive benefits package:5 weeks of vacation, Flexible working hours, Sickdays, Meal vouchers, Lecture of foreigh language, International training, Compensation for travel expenses

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 29. dubna
  • České Budějovice
  • Montela s.r.o.
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. dubna
  • KEYERA SOLUTIONS Europe s.r.o.
  • od 55 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. dubna
  • Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích
  • od 32 450 Kč
  • Centrum sociálních služeb Staroměstská…
  • 26 390 – 37 370 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • HARO, spol. s r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 6. dubna
  • Konzervatoř, České Budějovice,…
  • 21 710 – 31 820 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Bohemia Works Montagen Management s.r.o.
  • od 26 200 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • INVESTIX a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 9. března
  • Přeštice
  • Thompson Personnel Management CZ, s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 2. července
  • Kaplice
  • Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • od 19 000 Kč
  • ASPERA, spol. s r.o.
  • 18 000 – 30 000 Kč
  • Dolní Újezd, Přerov
  • TRUMF International s.r.o.
  • 20 700 – 22 000 Kč

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

account benefit Budějovice business České Budějovice EU IT job kandidát leadership management náplň práce pozice práce reporting finance náplň PC PR profi region report sickday smart