Nástrojář

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Dnešice
Firma Etimos Human s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme zaměstnance na pozici Nástrojář

Náplň práce:

  • Zabezpečení opravy nástrojů
  • Zajištění jednoduché úpravy nástrojů
  • Odhalování technické příčiny poškození forem
  • Leštění náhradních dílů do tvářecích forem
  • Práce s dalšími nástroji (bruska, vrtačka, frézka, soustruh, děrovačka)
  • Další opravy dle požadavků výroby
  • Směnný provoz

Požadujeme:

  • Vzdělání technického směru nebo relevantní praxe
  • Orientace v technické dokumentaci a výkresech
  • Základní znalost práce na PC
  • Schopnost práce v týmu při řešení technických problémů

Nabízíme:

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • Pololetní odměny
  • Vánoční odměny ve výši jednoho měsíčního platu
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • Stabilní práci na dobu neurčitou