Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

PROJEKŤÁK SKLADOVÝCH SYSTÉMŮ (65-70.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Dispečer / Dispečerka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)
Hrubá mzda 65.000 – 70.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte zkušenosti s projektovým řízením? Zvládáte komunikaci v anglickém jazyce? Je vám známé prostředí skladu nebo logistiky?

Pak nám zašlete Váš životopis!

Moderní a dynamická společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:
PROJEKŤÁK SKLADOVÝCH SYSTÉMŮ (38-50.000 Kč)

Náplň práce:

* Řízení projektů v rámci skladových systémů
* Účast na zlepšování logistických postupů
* Zavádění nových systémů
* Reporting
* Spolupráce s kolegy

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ technického směru
* Praxi na obdobné pozici
* Znalost skladových systémů
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co Vám můžeme nabídnout:

* 5 týdnů dovolené
* Sickdays
* Příspěvek na vzdělání a volný čas
* Stravenky
* Příspěvek na penzijní pojištění

* Nástup možný IHNED
* Místo pracoviště: Čelákovice

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání

  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 27. března
  • Praha
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 29 000 – 34 000 Kč
  • Uherské Hradiště
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 50 000 – 70 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 12. prosince
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. ledna
  • Ostrava
  • 60 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 20. června
  • Jaroměř
  • Manpower
    Benefity:
Zveřejněno: 29. května
  • Žebrák
  • Manpower
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. června
  • Plzeň
  • 55 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí

AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., DoDo Czech s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., ABS Bonifer Czech s.r.o., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., AZ FLEX, a.s., TOPTRADE, spol. s r. o., MESSENGER a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Šmídl s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Česká pošta, s.p., DSA a.s., BREADWAY a.s., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Košík.cz s.r.o., BAUFERA s.r.o., TextilEco a.s., XXXLutz, Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., CDP IVORY, s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., Almeco, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., C.S.CARGO a.s., SECURITAS ČR s.r.o., ASAP Delivery s.r.o., Správa služeb hlavního města Prahy, HYGOTREND, s.r.o., Trenkwalder a.s., STILL ČR spol. s r.o., ASBISC ENTERPRISES PLC, Agency Prague, organizační složka, MIMO BOHEMIA, a.s., Prusa Research a.s., BENDA zemní práce s.r.o., Správa železnic, státní organizace, HakimiStyle s.r.o., Globus ČR, v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Curso s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., open recruitment s.r.o., Human-Res s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., Věra Pietrasová, Grafton Recruitment s.r.o., delivrium s.r.o., Hájek a Boušová, spol. s r.o., Etimos Human s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Toprelax s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Inspektor / Inspektorka, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Náborář / Náborářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Shift leader / Vedoucí směny

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Kamýk, Praha 9 - Kbely, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Běchovice, Praha 9 - Letňany, Praha 10 - Malešice, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 10 - Hostivař, Praha 7 - Holešovice, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Celá ČR, Hlavenec, Čelákovice, Jirny, Úvaly, Vysočany, Praha, Zdiby, Benátky nad Jizerou, Český Brod, Postřižín

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Čelákovice dění místo náplň práce pojištění postup práce pracoviště prostředí příspěvek reporting řízení sklad společnost spolupráce stravenky vzdělání zkušenosti znalost životopis anglické anglický anglický jazyk dovolené jazyk kov logistik náplň penzijní penzijní pojištění PR projekt projektový report sickday systém technické tým zkušenost