Hledáme lidem práci Manpower

Nákupčí - operativní

Lokalita Chotěboř
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Popis pozice:

Máš zkušenosti v oblasti nákupu a chceš si každý den procvičovat angličtinu? Hledáš nové profesní uplatnění ve fajn kolektivu? Zajímá Tě stabilní zaměstnání se spoustou benefitů?

Pro výrobní společnost se sídlem na Vysočině hledám nového kolegu/kolegyni do týmu operativního nákupu!

Náplň práce:

- komunikace s dodavateli a výrobou

- řešení poptávek materiálu z výroby

- objednávky materiálu u dodavatelů po celém světě

- řízení skladových zásob

- řešení dodavatelských reklamací

- aktualizace dat v systému plánování

Profil kandidáta:

- SŠ vzdělání

- AJ na komunikativní úrovni

- praxi v nákupu či příbuzné oblasti

- znalost práce na PC (hlavně Excel)

- schopnost samostatného rozhodování, ale i týmové práce

- dobré komunikační schopnosti, pečlivost a zodppvědnost

Nabízíme:

- fixní plat + další bonusy

- nápomocný kolektiv

- pravidelné příspěvky do Cafeterie

- dotované stravování

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na dopravu a po roce i na penzijko

- firemní akce pro dospělé i děti

Zaujala Vás nabídka? Pak se prosím přihlaste přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Pardubice
  • Špedka CZ Solutions s.r.o.
  • 40 000 – 120 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
včerejší
  • Pardubice
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • 35 000 – 36 200 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 23. dubna
  • Pardubice
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 22. dubna
  • Bílé Předměstí, Pardubice
  • Sociální služby města Pardubic
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na spoření / pojištění
včerejší
  • Vysoké Mýto
  • Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • 24 000 – 33 000 Kč
  • Uhlířské Janovice
  • Junior market s.r.o.
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Litomyšl
  • Nové Město nad Metují
  • Ammann Czech Republic s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 6. května
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 1. července
  • Karlín, Praha
  • Sargas Real Estate s.r.o.
  • Vhodné pro rodiče
    Benefity:
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 1. června

OBI Česká republika s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, LKQ CZ s.r.o., Bc. Roman Sobocik, Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., Trenkwalder a.s., ProfesKontakt, s.r.o., EUROBIT - čerpací stanice s.r.o., TextilEco a.s., Česká spořitelna, a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., ICE Industrial Services a.s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ERGOTEP, družstvo invalidů, ManpowerGroup s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Möbelix, Špedka CZ Solutions s.r.o., Fix and retail s.r.o., AC Jobs, s.r.o., COREX Pardubice s.r.o., Česká pošta, s.p., Partners Financial Services, a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., iFORO Group, s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Věra Pietrasová, X FUTURE Group s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Petrlíková Lucie s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., NAPA TRUCKS spol. s r. o., Randstad HR Solutions s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, 100% REWORK s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., Sociální služby města Pardubic, Ptáček - velkoobchod, a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Polysan, Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., LIMEX ČR, s.r.o., Junior market s.r.o., Comac jobs s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., SANITINO s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Analytik / analytička obchodu, Překladatel / Překladatelka, Recepční, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Kurýr / Kurýrka, Nákupčí, Speditér / Speditérka, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Ředitel / ředitelka zákaznických služeb, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Finanční specialista / specialistka

Kolín, Pardubice, Celá ČR, Havlíčkův Brod, Vysočina, Nasavrky, okres Chrudim, Hlinsko, okres Chrudim, Žďár nad Sázavou, Humpolec, Proseč, okres Chrudim, Pardubice-Staré Město, Pardubice, Jihlava, Bílé Předměstí, Pardubice, Jihlava, Jihlava, Staré Hradiště, Loket, okres Benešov, Zruč nad Sázavou, Polička, Vysoké Mýto, Pelhřimov, Uhlířské Janovice, Velké Meziříčí, Litomyšl

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

AJ akce benefit bonus bonusy CV den DPP hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace místa Most nabídka náplň práce nová nové pečlivost plán plánování plat postup pozice práce pracovní pracovní místa příspěvek reklama řízení sklad SOU společnost společnosti stabilní stravování uchazeč uplatnění vyšší vzdělání zaměstnání zkušenosti znalost cafeterie dovolené firemní kolektiv komunikační materiál náplň oblast oblasti PC pomoc PR profesní profi případ příspěvky přístup řešení schopnost schopnosti systém tým volná pracovní místa výrobní výroby zkušenost