Hledáme lidem práci Manpower

Referent logistiky

Lokalita Štětí
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s logistikou? Pak neváhejte a pošlete mi životopis.

NÁBORY PROBÍHAJÍ, JSME ONLINE :)

Popis pozice:

- Komunikace s dopravci
- Organizace nákladní expedice a doprav
- Zodpovědnost za správu a aktualizaci cen za dopravu
- Průběžné vyhledávání nových dopravců
- Zajištění a odbavení exportních zakázek včetně řešení celní problematiky, tvorba Intrastat

Profil kandidáta:

- Úplné střední vzdělání s maturitou
- Základy účetnictví, celní problematiky
- Znalosti problematiky logistiky, skladování, spedice
- Práce s PC (SAP - výhodou, Word, Excel)
- Znalost NJ nebo AJ výhodou

Nabízíme:

- 25 dnů dovolené

- Bonusy/prémie

- Příspěvek na dopravu

- Dovolená 5 týdnů

- Závodní stravování

- Smlouva na dobu neurčitou

  • Úžice, Mělník
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Kralupy nad Vltavou
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 80 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Chomutov
  • Ing. Petra Semeráková
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 16. února
  • Ústí nad Labem
  • Jakubovičová Marcela
Zveřejněno: 30. září
  • Bor
  • Referent logistiky
  • 25 500 – 33 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 8. března

DoDo Czech s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., ABS Bonifer Czech s.r.o., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., Slemr Spedition s.r.o., AZ FLEX, a.s., TOPTRADE, spol. s r. o., MESSENGER a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., PATOK a.s., CentralWork s.r.o., Šmídl s.r.o., LABE WOOD s.r.o., RASTENBERGER s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Autodoprava Beránek s.r.o., Country Grill ČR, s.r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje, ROSSMANN, spol. s r.o., FIEGE s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., C.S.CARGO a.s., Grafton Recruitment s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Quality Shop s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Möbelix, Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s., Filip Tenopír, CRI ameba.eu, s.r.o., OK GARDEN s.r.o., KOSMAS s.r.o., Special Security Service s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., Kolokrám s.r.o., CDP IVORY, s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., Česká pošta, s.p., HYGOTREND, s.r.o., DSA a.s., ProfesKontakt, s.r.o., Futurum personal s.r.o., DISPONERO s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Správa služeb hlavního města Prahy, ASAP Delivery s.r.o., open recruitment s.r.o., ČSAD MHD Kladno a.s., PROROZVOZ s.r.o., EUROPA Union Service a.s., BONSAN s.r.o., ProJobEU s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Plastiform s.r.o., cargo-partner ČR s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Náborář / Náborářka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Operátor / operátorka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Kamýk, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Letňany, Praha 8 - Kobylisy, Praha 9 - Kbely, Praha 7 - Holešovice, Praha 6 - Ruzyně, Mělník, Kralupy nad Vltavou, Štětí, Celá ČR, Roudnice nad Labem, Nové Dvory, okres Litoměřice, Bohušovice nad Ohří, Žitenice, Litoměřice, Úžice, okres Mělník, Lovosice, Kozomín, Postřižín, Zdiby, Ústí nad Labem, Hlavenec, Číčovice, Horoměřice, Tuchoměřice, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Kamenický Šenov, Benátky nad Jizerou, Děčín, Kladno, Vysočany, Praha, Kosmonosy, Dobrovíz

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Odbory - proč a jak je založit

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

AJ bonus bonusy Bor dovolená EU IT kandidát komunikace na dobu neurčitou náplň práce odpovědnost online pozice práce příspěvek sklad smlouva stravování vzdělání zkušenosti znalost znalosti životopis celní dovolené logistik na dobu náklad náplň organizace PC PR prémie profi řešení střední střední vzdělání tvorba účetnictví závod zkušenost