Hledáme lidem práci Manpower

Provozní zámečník

Lokalita Bohumín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do týmu údržby hledáme šikovného zámečníka, který se nebojí ušpinit, nevadí mu směnný provoz a má zkušenosti s opravami strojních zařízení. Nabízíme jistotu, stabilní práci a perspektivu do budoucna.

Popis pozice:

  • zajištění technické provozuschopnosti výrobního zařízení
  • opravy výrobního zařízení
  • preventivní údržba
  • práce dle požadavků SAP PM

Profil kandidáta:

  • vyučení v oboru zámečník
  • praxe na pozici provozního zámečníka
  • svářečský průkaz
  • čtení strojních výkresů
  • základní práce na PC
  • samostatnost, flexibilita, preciznost

Nabízíme:

  • oceníme Váš potenciál a budeme Vás dále rozvíjet
  • dlouhodobá práce, jistota práce
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravné
  • dobrý kolektiv

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna

Montážní dělník/ce

  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Břidličná
  • AL INVEST Břidličná, a.s.
  • 82 – 110 Kč / hod
Zveřejněno: 12. dubna
  • Břeclav
  • PKZ Keramika Poštorná a.s.
  • 80 – 105 Kč / hod
Zveřejněno: 18. února
  • Ústí nad Labem
  • Spolek pro chemickou a hutní výrobu,…
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 1. září
  • Ždánice, Hodonín
  • NAREX Ždánice, spol. s r.o.
Zveřejněno: 15. června
  • Kroměříž
  • Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.
  • od 19 500 Kč
Zveřejněno: 27. dubna
  • Studénka
  • MSV Metal Studénka, a.s.
  • 22 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 31. července
  • Plzeň
  • CZECH PRECISION FORGE a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 12. února
  • Jindřichův Hradec
  • Energetické centrum s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • Strašice, Rokycany
  • ING. MATAS - SLÉVÁRNA STRAŠICE, spol. s…
Zveřejněno: 18. března
  • Kralupy nad Vltavou
  • INSPRAV, spol. s r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 1. května
  • Liberec
  • Sodecia Automotive Liberec s.r.o.
  • od 29 000 Kč
Zveřejněno: 3. prosince
  • Kopřivnice
  • TATRA METALURGIE a.s.
  • 25 500 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 16. listopadu
  • Břeclav
  • GUMOTEX Automotive Břeclav, s.r.o.
  • od 24 500 Kč
Zveřejněno: 29. června
  • Rájec-Jestřebí
  • SEEIF Ceramic, a.s.
  • od 22 500 Kč
  • Semín
  • Základní škola Semín, okres Pardubice
  • 30 930 – 40 320 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Divišov
  • JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Benešov
  • Základní škola Benešov, Jiráskova 888
  • od 17 070 Kč
  • "P" atelier, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Staré Město pod Landštejnem
  • LANDŠTEJN s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč

Comac jobs s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Jan Hefner, ARAKO spol. s r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., ManpowerGroup s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Etimos Human s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Skanska a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Dekoratér / Dekoratérka, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Nový Jičín, Třinec, Ostrava, Rychvald, Bohumín, Opava

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

AJ Bor event hledám IT kandidát Most náplň práce pozice práce praxe řízení samostatnost stabilní stravné vyučení v oboru zámečník zkušenosti dovolené kolektiv kov náplň obor oprava opravy PC PR profi schopnost schopnosti stroj technické tým údržba výrobní vyučení zkušenost